Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende bu olayları sevmiyorum.. Bu kadar yorum yazacak bu kadar laf söyleyecek ne vardı anlamadım. yediyse kendine yedi. Bu menü pek olmamış der geçersin herkesin hemen bir laf söylemesi. Aşırı rahatsız oldum. Cordelia Allah. şifa versin umarim annen bir an önce sağlığına kavuşur ama dolu. olman. başkalarını kiracagin anlamına gelmiyor.

bu tür durumlarda seratonin hormonunu artıracak besinler ister insan. o da nedir çikolata, muz, makarna, köfte falan en kolay ulaşılabilir olan da çikolata. hamurişleri....

benim bu 3. gün wc sıkıntılı

Annene Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Sen metin olmalısın annene moral vermelisin senin şimdi için kan aglasada yüzün gülmek zorunda biliyorum hiç kolay değil aynı şeyleri yaşadım Allah sabır versin arkadaşım

Ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sondan başlayarak olayın başlama sebebine geldim ama olanlar olmuş .

Allah acil şifalar versin dermansız dert vermesin canım. Cok üzüldüm.

Canım geçmiş olsun. Rabbim safi ismiyle şifa versin. Çarçabuk toparladım inşallah

Mthn83 Elhan

31 Ocak 2024 Çarşamba

sabah kahve ve yeşil çay

öğlen 12.15
omlet, peynir, 2 dilim çemensiz pastırma, 3 zeytin, 1 tk bal, 2 dilim avokado, domates, biber, 1,5 dilim glutensiz ekmek

ara 15.45
3 yk ev yoğurdu içine şekersiz granola, 1 kayısı, 1,5 ceviz, tarçın
yeşil çay

akşam 19.00
kalamar, 3-4 yk makarna, bol salata

ara 20.30
1 avuç kabak çekirdeği
yeşil çay

1,5 lt su

şimdi açlık otu çayı içeceğim wc için

Afiyet olsun canım.
Peki.

Konuşmak istemediğini söylemişsin o yüzden tereddüt ediyorum ama testlerin iyi çıkması için tüm kalbimle dua ettiğimi bilmeni isterim. Geçmiş olsun

Sifremi de degistiriyorum, unutacagim bir sey yapip buraya girmicem. Anksiyetem var ve bas edemiyroum sorunlarla. Yine de kizgin diilim kimseye Allaha emanet olun
Kendine biraz zaman tanı. Sağlıklı dusunemezsin bu kafayla. Kordiş değil de ben bile yazabilirdim onun yorumunu kamera arkasında ne yaşadığını nereden bilebiliriz. Yaşadığın her şeye bir kadın olarak çok üzüldüm. Kendin ve çocukların için en doğru kararı vermeni aydınlığa ulasmani dilerim. Herkesin üzüntüsünü yaşamasi farklı ben günlerce bir yudum su dahi icmedigimi bilirim içim almaz sen yiyerek kendini iyileştirmeye çalışıyorsun.
Aile sorunlarını hallettikten sonra mutlaka destek almanı dilerim. Her şeyi uçlarda yaşıyorsun ya çok neselisin ya diplerde. Bu dikkatimi çekiyor. Zayıflamak isteyip gecenin bir yarısında kalkıp diyetle alakasız şeyleri yiyenleri hiç anlamıyorum. Kordişim bu yönüyle bana benziyor bir şeye karar verdiysek onun için ne yapılması gerekiyorsa elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz, yapamayanlara da yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşallah sağlıklı bir vücuda ve ruh haline kavuşursun . Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…