Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bak bu hafta bende tartida öyle eksi görmüyorum. 2 gündür tuvalete çıkmadım ama stres yapmıyorum cuma mübarek gün. Güveniyorum o gün eksi gelecek. Diyetisyeni de cumaya aldım yarın işim var. 500 gram bile gitse tadından yenmez. 😁
Şu 2 haftadır WC işi benimde sıkıntı. Yediklerim nerede duruyor diyorum resmen 🙄
Sabah öğle akşam arası deresi derken hep yiyorum ama hepsi benimle mutlu 🙄😅
Kimse bı yere gitmiyor 😵‍💫
Sen bizim kaotanimiz degil misin😁🥹 motive et kız bizi aaaa diye bagiracam şimdi 😂 kendine gel hersey yoluna girecek durmak yok yola devam😂
Vak vak vak
Hep o Hürrem tacı yüzünden oldu 🙄
:KK62::KK62:
Geldim canım kime dürtecegimi söyle kim kimmmm:KK53:
Eşine karışmam ama diyetisyeninle Leyla bende :KK62:
Abla beni dürtcen 😅

Kizlar girebilecek durumda diildim dün. Yazip cikiyorum.

Menülerim kötü ama ben daha kötüyüm. Ailevi meseleler oldu. Yapamiyorum ,

Sizleri de menulerimle olumsuz etkilemek istemjyorum. Cuma günü çekilicem yine. Moralim alt üst.

30 ocak salı
12.782 adım
Kahvaltı
Poğaça

Gün ortası
Hamburger menü

31 OCAK
sabah ve öğle yok

Akşam
Çorba,barbunya

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia
s i d e l y a s i d e l y a

Elhan Elhan

Allaha emanet olun .
Allah gönlüne kalbine ferahlık, huzur versin canım

Allah'ım şu tevekkülü ben kuluna da nasip et mübarek Çarşamba gecesi çok amin :dua::dua::dua::dua:
İnşallah canım.🙏🙏🙏 Ben elimden geleni yapıyorum . Sporumu diyetimi yapıyorum sonrası Allaha emanet. Stres olamam. Ne olacaksa o olacak. Yarın yoğurt kürü yaparım yeşilcay içerim kayısı yerim. Bir günde almadım bir günde gitmez. Rahat olun bence sizde. Bunhafta eksi gelmezse haftaya 1 veya 1,5 gider🥰

Ben bir suredir motive olamiyorum noldu bana bilmiyorum 🙈
Sabah 11.00
1 haslanmis yumurta
Lor peyniri
Maydanoz 1 dilim tb ekmegi

Öğlen 13.00
Yulaf lapasi muzlu

Ara 16.00
1 armut

Aksam 19.15
1 kase tarhana corbasi
4 yk kiymali ispanak kavurmasi
Havuc salatasi

Spor 60 dk kosu bandinda yuruyus Cordelia Cordelia
Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a

Bugunu temiz kapatmak istiyorum insallah .Mens geldi şişlikte var cumaya eksilirim insallah 🙈

Kizlar girebilecek durumda diildim dün. Yazip cikiyorum.

Menülerim kötü ama ben daha kötüyüm. Ailevi meseleler oldu. Yapamiyorum ,

Sizleri de menulerimle olumsuz etkilemek istemjyorum. Cuma günü çekilicem yine. Moralim alt üst.

30 ocak salı
12.782 adım
Kahvaltı
Poğaça

Gün ortası
Hamburger menü

31 OCAK
sabah ve öğle yok

Akşam
Çorba,barbunya

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia
s i d e l y a s i d e l y a

Elhan Elhan

Allaha emanet olun .
Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın
Bende gecen yazmistim bu evredeyim 🙈 bahanelere siginmak yanlis aslinda herdaim hayatimizda inisler zorluklar oluyor olacak kendi ruh ve beden sagligimiz icin kendimizi ihmal etmememiz gerekiyor

Bende gecen yazmistim bu evredeyim 🙈 bahanelere siginmak yanlis aslinda herdaim hayatimizda inisler zorluklar oluyor olacak kendi ruh ve beden sagligimiz icin kendimizi ihmal etmememiz gerekiyor
Evet işte bunu anlamak gerek yemek yedikçe daha çok üzülüyoruz. Tabi ki yenilebiliriz bozabiliriz ama başladığından beri çikolata yiyen biri bile ailevi sorunlar diyor. Benim Sabah hizmetçilerim yemeğimi hazırlıyor akşamları evde parti yapıyoruz eğlence yapıyoruz hayatımda her şey yolunda tıkır tıkır diyet yapıyorum🤷‍♀️ mükemmel hayatım var. Cok şükür

Evet işte bunu anlamak gerek yemek yedikçe daha çok üzülüyoruz. Tabi ki yenilebiliriz bozabiliriz ama başladığından beri çikolata yiyen biri bile ailevi sorunlar diyor. Benim Sabah hizmetçilerim yemeğimi hazırlıyor akşamları evde parti yapıyoruz eğlence yapıyoruz hayatımda her şey yolunda tıkır tıkır diyet yapıyorum🤷‍♀️ mükemmel hayatım var. Cok şükür
O şuan yemegin verdigi sahte gecici mutluluga meylediyor sonrasi husran ama kendi yasayip gormesi lazim

Ya gideyim de şunu yiyeyim olmuyor da elinin altindakine siginiyorsun gibi oluyor.
Çoğumuz psikolojik yiyiciyiz biliyorsunuz. Kusup kusup yiyen insanlar var ruhundaki açlığı doyurmak için 🙁

İnşallah hepsi de kendileri gibi insanlara muhtaç olsunlar

Ne zaman alacaksınız bizi, bizim sıramızdı diyorum siz en son geldiniz diyor, eee tamam ama bize gelmişti sıra diyorum işte bekleyeceksiniz diyor hey Allahım
Şimdi bi de öğle arası şimdi yemeğe de giderler bi saat de öyle bekler bu çocuk

Perişan oldu ya elinde iğne, susuzluktan kurudu ağzı yüzü 😥
Canım hangi hastaneydi?

IMG_20240131_204013.jpg

X