Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar hanımlar

Nasılsınız? Dün gece parmaklarım boğumcuk boğumcuk oldu ben de gecenin bir yarısı bromelain aldım yanında da multivitamin,biotin,ginseng…
Heyecanla bekliyorum gelmelerini
diyetisyenine sordun mu? telaşa kapılıp başka işler açmayasın başına... bu takviye işleri dikkat edilmesi gereken şeyler çünkü bağışıklığına diyorsun ki sana bunları yolluyorum haydi değiş. Değişirken altta yatan hastalıklar vs varsa hepsi uyanıyor falan... bi doktordan dinlemiştim çok mantıklı gelmişti... benim diyetisyende takviyeye karşıydı. Dün akşam sıkça kullandığımız devletin yazdığı b12 nin içinde eser miktarda siyanür olduğunu öğrendim mesela...

Merhabalar hanımlar

Nasılsınız? Dün gece parmaklarım boğumcuk boğumcuk oldu ben de gecenin bir yarısı bromelain aldım yanında da multivitamin,biotin,ginseng…
Heyecanla bekliyorum gelmelerini
Neden.oyle oldun canım
Çok kötüyüm derin ve uzun bı ağlama krızınden çıktım parol fayda etmıyor pek fazla ıkı tanede bebem var basımda esımin işten gelme saati gelsın dıye dua ediyorum
Geçmiş olsun canım bu gece sana biraz uzun olacak gibi bu geceyi anlatsan yarın belki daha iyi olursun
hayııırrrr ne poğaçası
kendin yaptıysan ve minnaksa başka akşam dikkat edersin
Kendim yaptım canım.birde ben pogaca ları küçük küçük yaparım yediğimi küçük idi

Çok kötüyüm derin ve uzun bı ağlama krızınden çıktım parol fayda etmıyor pek fazla ıkı tanede bebem var basımda esımin işten gelme saati gelsın dıye dua ediyorum
Ah canım yaaa Ben apranaxla anca hafifletiyordum böbreklerde sorun mu var ondan mı parol içiyorsun ? Allah yardımcın olsun ne diyeyim. Erken gelmesi için arasan mı eşini acaba normal bir gün değil önemli bir operasyon.

Merhabaa güzell kk üyeleri
Dün akşam itibariyle normale döndü düzenimiz
Ama sabah kalktım regli olmuşum aslında 3 4 gün vardı acayip yeme isteğimi kalabalığa kurulan sofralara bağlıyordum..
Gece de sahur yaptım oruç için o yüzden kahvaltı kısmını direk atlıyorum.
Cuma tartısı için çekincelerim var hadi bakalım

Bazılarını teğet geçiyor dur bakalım hemen endişe etme kuzum.

Sormadım açıkçası ama yarın göreceğim söyleyeceğim mutlaka. B12 ye çok şaşırdım.

5 dikişle selamlar arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yanağıma kadar dikti resmen sadece parol alabıldıgım için biraz korkuyorum ağrısından
Geçmiş olsun canım her beslenme sonrası ağız gargarası yap. En kötü su ile çalkala. Eşimde enfeksiyon oldu antibiyotige rağmen. Yumuşak gıdalar tercih et bir süre. Bol su al hem ateş olmasın hem verilen ilaçların birikintisi atılsın canım
Ben senelerdir hastanedeyim biz bile bıktık sizin bikmaniz gayet normal
Benim artik gitmiyor

Ben imamima uydum o ne yaparsa ben de onu yapiyorum

Benim de oyle oluyor esimi bekleyince gec oluyor ben oturmayinca da zor oluyor ev halki icin
İmam uyuyor kurallara ama tartı imama uymuyor
Ben de imama uyarim beni ilgilendirmez dun aksam gofret yedim bu aksamda buluruz biseyler
İmam gofret abur cubur yemiyor
Yapmadığı şeyler demeyin imama
Aboo herkese lafım var herşeye yetişiyorum
Semra kaynana 2 sinemalarda

Bugün sıvı beslenıcem belkı yarında normale donmem hemen üç sene önce yapılanda normale döndüm ve enfeksıyon oldu 15 gün ağrıdı o yuzden daha dikkatli olucam inşallah o yüzden cok korkuyorum bugun çalkalama yasak ama ertesı gun başlarım sağolasın cok

Oy canım yaa
Yakın olsak en azından bebelere bakardım, sen dinlenirdin.
Çok çok geçmiş olsun

dün akşam poğaça yedindi ondan dedim hem de saat 19 da bi de 15 fındık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…