Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vicdan yoksunları

Çocuklara öncelik taninmasi lazım. Sonuçta o da cerrahi bir işlem. Canım şikâyet oluştur. Hastanenin ilgili birimi var. Cimer' e kadar yolu var.

Vicdan yok gerçekten. Çok üzüldüm casminim mesajlarını yeni okuyorum. Yetişkin olsa dayanir da çocuğa bunu nasıl yapıyorlar.

yok ondan demedim masaüstünden girince bu sarılma şeysi çıkıyo telefonda yok hep sarılalım sarılıp uyuyalım
Canım yorum bölümüne gir . Önce sağdaki üst üste üç noktayı tıkla(1) yazan yeri
Sonra çıkan [ ] bu işareti tıkla( 2) yazan yeri

imociler çıkacaktır. Ben telefondan giriyorum imociler oluyor genelde. Telefonda olması lazım.

her şeyi öğretenim canım öğretmenim kurcalamaktan korkuyom bi kere kurcaladım da üyeliğim gitti ya tamam bakıyorum telefondanda

Çocuklara öncelik taninmasi lazım. Sonuçta o da cerrahi bir işlem. Canım şikâyet oluştur. Hastanenin ilgili birimi var. Cimer' e kadar yolu var.
Güya Pediatri ama anlamadım canım gerçekten, şikayet edeceğim evet doğru diyorsun

Vicdan yok gerçekten. Çok üzüldüm casminim mesajlarını yeni okuyorum. Yetişkin olsa dayanir da çocuğa bunu nasıl yapıyorlar.
Sorma canım çocuk korkuyor zaten, bekle bekle iyice tedirgin oldu

Çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…