Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar. Soğukta insan dışarı bile çıkmak istemiyor

FB_IMG_1700954016982.jpg

5 dikişle selamlar arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yanağıma kadar dikti resmen sadece parol alabıldıgım için biraz korkuyorum ağrısından
Geçmiş olsun canım hadi zoru gecti
Selam kızlar

Çok sinirliyim çok gerginim şu an ya 😡

Allah bu hastanelere kimseyi düşürmesin gerçekten, sağlıkta bile torpil var böyle birşey olamaz

Sabahtan beri kızımın endoskopi sırasını bekliyoruz tam bize geldi sıra yok sizi şimdi almıyoruz acil başka birini gönderdiler dedi hemşire sonra da diyor ki acil değil Aslında yukarıdan gönderdiler 😤

Çocuk sabahtan beri öldü susuzluktan hala bekletiyorlar 😡
Kıyamam pandemi öncesi eşimin vardı tam sıra geldi makine bozuldu dediler sonra tekrar gün aldik pandemi girdi iptal dediler daha sonra 8 ay sonrası derken 2 yıl geçti Allah düşürmesin
Yorum yok 🤐afiyet olsun sadece çok güzel diyeceğim 😀
Nergis 35 Nergis 35 ben kelimeleri aceleden yanlış okuyabiliyorum bazen ama instagramda çıkan taşlı kazak reklamını farklı türlü okuduysam sebebi belli :confused::KK48:
Allahtan taş sadece😀
Tabaklar daha tehlikeli kuzum korkma kazaklardan :KK69:
Demi taş nere tabak nere😀😀

Gerçektenn özlemişizz TaBaklarını 😍
🤭🤭🤭🤭
Fitvenusum teşekkür ederim 🤗 önceki nick name neydi cnm
Geçmiş olsun canım hadi zoru gecti

Kıyamam pandemi öncesi eşimin vardı tam sıra geldi makine bozuldu dediler sonra tekrar gün aldik pandemi girdi iptal dediler daha sonra 8 ay sonrası derken 2 yıl geçti Allah düşürmesin

Yorum yok 🤐afiyet olsun sadece çok güzel diyeceğim 😀

Allahtan taş sadece😀

Demi taş nere tabak nere😀😀
Teşekkür ederim cagniiimmmm❤️❤️

Selamlar 🌸
Dün son öğünüm 17 deydi. Sabah tartıldığımda gözlerime inanamadım. 17 de son öğün ama zorlanmadım öyle. Bir de akşam şekersiz bitirdim. Tartı olalala dedi 😁

11.30 - 12 gibi kahvaltı yaptım. 18 saat açlık oldu. Güzel oldu.
Tek sıkıntı bizde akşam yemeklerine hep beraber otururuz. Sabah eşim yapar ama çocuklar uyanık olmaz. Ben erken yiyemem. Eşimin işi 17.30 da bitiyor. 18 gibi akşam yemeği. Sadece akşam öğününde hep beraber olunca ben de sofrada olunca ve yemeyince benim için ve ev halkı için biraz zorlayacak. Belki bir kase yoğurt ve salata ile geçiştirebilirim.

Canım her hafta gitmiyor ya da az gidiyor. Bir hafta çok gittiyse sonraki hafta az gidiyor. Benim diyetisyen her hafta en az 1 kilo vermemi bekliyor ama olmuyor üzülme. Vazgeçme incelecegiz. şuan 7 leri gözlüyorum oysa 90 a 1 kalmıştı. Vereceğiz ve iradeli olmayı yemeyi öğreneceğiz. 💙
Benim artik gitmiyor :KK43:
Selamlar 😍
Yazamadım okuyamadım kusura bakmayın
İnşallah herkes iyidir
Bugün Çarşamba son 1 gün
İmama uymayın.
İmam kendine uydu yine artı geldi 🙁
Çok sıkıldım 😭
Ben imamima uydum o ne yaparsa ben de onu yapiyorum
11.30 - 12 gibi kahvaltı yaptım. 18 saat açlık oldu. Güzel oldu.
Tek sıkıntı bizde akşam yemeklerine hep beraber otururuz. Sabah eşim yapar ama çocuklar uyanık olmaz. Ben erken yiyemem. Eşimin işi 17.30 da bitiyor. 18 gibi akşam yemeği. Sadece akşam öğününde hep beraber olunca ben de sofrada olunca ve yemeyince benim için ve ev halkı için biraz zorlayacak. Belki bir kase yoğurt ve salata ile geçiştirebilirim.
Benim de oyle oluyor esimi bekleyince gec oluyor ben oturmayinca da zor oluyor ev halki icin

X