Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5 dikişle selamlar arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yanağıma kadar dikti resmen sadece parol alabıldıgım için biraz korkuyorum ağrısından
Geçmiş olsun canım hadi zoru gecti
Kıyamam pandemi öncesi eşimin vardı tam sıra geldi makine bozuldu dediler sonra tekrar gün aldik pandemi girdi iptal dediler daha sonra 8 ay sonrası derken 2 yıl geçti Allah düşürmesin
Yorum yok afiyet olsun sadece çok güzel diyeceğim
Nergis 35 ben kelimeleri aceleden yanlış okuyabiliyorum bazen ama instagramda çıkan taşlı kazak reklamını farklı türlü okuduysam sebebi belli
Allahtan taş sadece
Tabaklar daha tehlikeli kuzum korkma kazaklardan
Demi taş nere tabak nere

Gerçektenn özlemişizz TaBaklarını
Fitvenusum teşekkür ederim önceki nick name neydi cnm
Teşekkür ederim cagniiimmmm

Selamlar
Dün son öğünüm 17 deydi. Sabah tartıldığımda gözlerime inanamadım. 17 de son öğün ama zorlanmadım öyle. Bir de akşam şekersiz bitirdim. Tartı olalala dedi

11.30 - 12 gibi kahvaltı yaptım. 18 saat açlık oldu. Güzel oldu.
Tek sıkıntı bizde akşam yemeklerine hep beraber otururuz. Sabah eşim yapar ama çocuklar uyanık olmaz. Ben erken yiyemem. Eşimin işi 17.30 da bitiyor. 18 gibi akşam yemeği. Sadece akşam öğününde hep beraber olunca ben de sofrada olunca ve yemeyince benim için ve ev halkı için biraz zorlayacak. Belki bir kase yoğurt ve salata ile geçiştirebilirim.

Benim artik gitmiyor
Selamlar
Yazamadım okuyamadım kusura bakmayın
İnşallah herkes iyidir
Bugün Çarşamba son 1 gün
İmama uymayın.
İmam kendine uydu yine artı geldi
Çok sıkıldım
Ben imamima uydum o ne yaparsa ben de onu yapiyorum
Benim de oyle oluyor esimi bekleyince gec oluyor ben oturmayinca da zor oluyor ev halki icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…