Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sana da çok geçiş olsun Papatyamaviss Papatyamaviss
ve Jasminim sabahki hastane krizi atlattınız mı nasıl oldu kuzu iyi mi :KK43:
şükür sağlıkla girdi çıktı kızım :dua:

çok gerilmiştim kuzum, zaten canım da sıkkındı ilaç verip uyutacaklar diye, bir de o tavır çok canımı sıktı ama kızım iyi ya ben de iyiyim artık :KK60:

çölyak teşhisi kesinleşti her iki kızım için de artı eşimde de çıktı şimdi o da girecek endoskopi ve kolonoskopiye

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Sabah 8.45
Yarım kutu meyvesuyu bir adet kek
Öğlen 13.00
2 adet epey rafadan yumurta yarım ekmek içi
Ara
Fitre kahve
Ara 15.00
Muzlu süt smoothıe
Akşam 19.00 diyim bıdaha fırsatım olmazsa dıye
Yoğurt ekmek içi yada çorba
Çorba yapamadım cunku henuz bakıcam duruma gore
Su 1 lt bile olmamıştır 😔

diyetisyenine sordun mu? telaşa kapılıp başka işler açmayasın başına... bu takviye işleri dikkat edilmesi gereken şeyler çünkü bağışıklığına diyorsun ki sana bunları yolluyorum haydi değiş. Değişirken altta yatan hastalıklar vs varsa hepsi uyanıyor falan... bi doktordan dinlemiştim çok mantıklı gelmişti... benim diyetisyende takviyeye karşıydı. Dün akşam sıkça kullandığımız devletin yazdığı b12 nin içinde eser miktarda siyanür olduğunu öğrendim mesela...
Diyetisyenler kendi aralarında anlaşamıyor farklı uygulamaları var dinlediğimde. Geçen gün bir tanesi bir litre sudan fazlasini içmeyin diyordu mesela. Gün içinde iki litreyi tamamlamadigimda kivranir dururum. Leylacim ilaçlar konusunda titizliği anlıyorum ama bitkisel içerikli bir üründe hassasiyet oluşturmuyorsa güvenmek zorunda kalıyorum.

Diyetisyenler kendi aralarında anlaşamıyor farklı uygulamaları var dinlediğimde. Geçen gün bir tanesi bir litre sudan fazlasini içmeyin diyordu mesela. Gün içinde iki litreyi tamamlamadigimda kivranir dururum. Leylacim ilaçlar konusunda titizliği anlıyorum ama bitkisel içerikli bir üründe hassasiyet oluşturmuyorsa güvenmek zorunda kalıyorum.
Şifa olsun diyelim 🥰 benim diyetisyenimde 2 litreyi gecmeyelim diyordu mineral kaybina sebep oluyormus ben buna uyamiyordum cok su iciyorum🤐
Afiyet olsun canım 😘
Teşekkür ederim kaptanım :KK74:

dün akşam poğaça yedindi ondan dedim hem de saat 19 da bi de 15 fındık
Öyle mi yapmışım :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:@Elhan kaptanim koş 😅:KK62::KK62:
Dün akşam serbest öğünümdü en serbestinden
Çok sıkıya gelemiyorum 🙄
Hiç çıkmadım çizgiden hatta çok yedim çıkarmak zorunda kaldım hepsi yenecek diye 🙁
Eşimin lafı kıyafetlerin durumu olmasa amaaan dememe ramak kaldı 🙁
Açlıkla olmuyor toklukla olmuyor 🙁

Öyle mi yapmışım :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:@Elhan kaptanim koş 😅:KK62::KK62:
Çok sıkıya gelemiyorum 🙄
Hiç çıkmadım çizgiden hatta çok yedim çıkarmak zorunda kaldım hepsi yenecek diye 🙁
Evet tabi ki çok sıkmakla olmuyor olmazda zaten🌸 diyetten uzak,beslenme tarzı yaşam sitili🫶🏻😘 ben de dün aksam gofret attim ya agzima bana şifa gibi geldi inanir misin🙈

Çok sıkıya gelemiyorum 🙄
Niye olmasın canım sen acele ediyorsun😊 olacak oluyor🥰

X