Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5 dikişle selamlar arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim yanağıma kadar dikti resmen sadece parol alabıldıgım için biraz korkuyorum ağrısından
gelmiş geçmiş olsun ağrısız şifalan inşallah :KK36:
Selam kızlar

Çok sinirliyim çok gerginim şu an ya 😡

Allah bu hastanelere kimseyi düşürmesin gerçekten, sağlıkta bile torpil var böyle birşey olamaz

Sabahtan beri kızımın endoskopi sırasını bekliyoruz tam bize geldi sıra yok sizi şimdi almıyoruz acil başka birini gönderdiler dedi hemşire sonra da diyor ki acil değil Aslında yukarıdan gönderdiler 😤

Çocuk sabahtan beri öldü susuzluktan hala bekletiyorlar 😡
ah canım aynen dediğin gibi... randevu sıra bulamıyoruz ne güçlükle gidiyoruz bir de böyle bekletiyorlar.

Şişko olsun ters cevap verenler :KK62:
Bizim sayfaya muhtaç olsunlar :63:
İnşallah hepsi de kendileri gibi insanlara muhtaç olsunlar

Ne zaman alacaksınız bizi, bizim sıramızdı diyorum siz en son geldiniz diyor, eee tamam ama bize gelmişti sıra diyorum işte bekleyeceksiniz diyor hey Allahım
Şimdi bi de öğle arası şimdi yemeğe de giderler bi saat de öyle bekler bu çocuk

Perişan oldu ya elinde iğne, susuzluktan kurudu ağzı yüzü 😥

Ayy cok hos olmus m isen fitlesmene az kalmis demektir :KK66:

Yaptiklarin cok guzel. Evet evet kesin ondandir :KK70: iyi ucundan bakiyosun ben baya bildigin yerdim sonra da kaptandan dayak yerdim :)

Ay fistik gibisin ben senin yerinde olsam diyet yapmam vallahi sadece spor yaparim istedigimi yerim.

:KK70:

Gecmis olsun canim ne guzel egitmissin cocuklarini ben mi basarili degilim egitim konularinda yaw. Gerci bugun 5.5 yasindaki oglum sagolsun etrafi dagitip islatmadan 5 tane tencere yikadi ve duruladi :KK68: nolur masallah diyin cunku bu bir ilk :KK66:
Maşallah paşaya 😊😊
Yerim kahvaltini :kk77:
Afiyet olsun bitanem.:dua: Şifa olsun mum gibi eritsin fazlaliklarini :KK68:
Amin ablacim

X