Popüler Konu LenaG ile MasterFit

başlangıçhaftalık hedefsonuç
Mthn83 Mthn83 75.875
@serap91177.05
patimsilizm patimsilizm 58.858.3
@Cordelia80.679.6
@Busra19671
@Tesnim190370.870.1
@aypare ackerman61
@Lavinia_9871.6
@gezegenfeza69.868.5
@Beth1862.5
@tomrs67.4
@sibel_8474.25
Papatyamaviss Papatyamaviss 7069.5
@Ruveyda-59.1
@Tutku4484.9
@60kiloyum89.8
Elhan Elhan 68.7
Ay sonu hedefi ile aynı aslında ama ayrıca hedef belirttiğiniz için tablayu yazmak istedim ♥️
Buraya eklemeler yapacaktım kaybettim yarın uygun zamanda bakarım inşallah 🤲
Ama faydasını gördün mü görmedin mi de de hadi :63:
🤣🤣🤣
Pogaca diyon bisey bisey diyon bizi mi kovalicakti
Noldu menulerimizi yorumlamadin sana poğaça firlatiriz diye mi korktun😂

İyi geceler canim 🌸🫶
Yok korkmuyorum
Sanırım korktuğum için gitmedi 🙄
Canım her hafta gitmiyor ya da az gidiyor. Bir hafta çok gittiyse sonraki hafta az gidiyor. Benim diyetisyen her hafta en az 1 kilo vermemi bekliyor ama olmuyor üzülme. Vazgeçme incelecegiz. şuan 7 leri gözlüyorum oysa 90 a 1 kalmıştı. Vereceğiz ve iradeli olmayı yemeyi öğreneceğiz. 💙
Aynen yarın yeni bir gün ♥️

Yarın sabahtan dişçide randevum var operasyonu hemen yaparmı bılmıyorum cunku devlet ordan oraya sıra ala ala cerraha buldum neyse olurda 20lik çekilir işlem yapılırsa ben bi kaç günde sıvı beslenırım 🥹
Canım mutlaka mutlaka his kaybı olacak mı diye sor.

Yarın sabahtan dişçide randevum var operasyonu hemen yaparmı bılmıyorum cunku devlet ordan oraya sıra ala ala cerraha buldum neyse olurda 20lik çekilir işlem yapılırsa ben bi kaç günde sıvı beslenırım 🥹
Gecmis olsun simdiden🥹🌸 benim üst iki alt iki 20lik disler 21 sene önce cekildi🥲

Ne için ki anestezıden ötürümü acaba
Gömülü olduğu için dikiş falan atılacak kuzum
Yok anestesi değil mevzu çekildikten sonra kalıcı his kaybı oluyor bazen sen sor çekeceği bölgeye göre dr söyler.
geçmiş olsun 💐 inşallah ağrısız sancısız çabucak hallolur

Ben birini çektirdim dikişli biri direk çıktı iki tane bar alttaki yine gömülü bir sene oldu çekiyorum durum vahım yine ikisinide cekmesını ıstıcem
Cikmak icin diğer dişleri sıkıştıriyorlar kurtul biran once🥹 19 yaşında alt ön disim durduk yere yamuluyo şikayetiyle gittim doktora doktor suclu gömülü olan 20 likler dedi 2 hafta arayla aldı dördünüde.. üst zor oluyor🥺🤐

X