Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla çok haklisin. Doğru olanı o. Ben 3 yıl olacak diyetteyim. Cok alistim, yemeye korkuyorum, ama atak yasamaya ve bas edememeye devam. Ama kesinlikle birakamam. Nasi bi anlayissa. Patlasam da, gözüm dönüp yesem de, salamiyorum kendimi. Devamli devam, devamli .,

Teşekkür ederim canım. Diyet listemde 500 gram ızgara balık var. Ona istinaden yedim.

Ya maşallah onun arsizligindan ne olur ki şirinlik yapıyordur. Ergen mi acaba diye düşündüm
yaa canım sen onu birde bana sor

Ben tırşigi kuzu kulağıyla karıştırmışım

Yazın nasip olursa güneydoğu turuna katılmak istiyoruz, kısmette varsa tadarız
İnşallah canım ne güzel
Afiyet olsun canm çok severim bende marasliyim
Sağol canım hemşehrimsin
babam maraşlı canım merkezde idi babam şimdi maraşta değiliz ordan taşınalı bayağı oldu

Selam kizlar. Misafirlerim vardi aktif olamadim. Kacamaklarim da kacinilmaz oluyor hâliyle (maalesef)

29 OCAK PAZARTESİ

14:30 a kadar sıfır

14:30 sularında:
Kızarmış ekmekle kahvaltı tipi. Köfte ,salata gibi diyete uygun besinler vardı.

Akşam
Bir porsiyon kadar pilav
Salata
Çorba
Sadece şekerpare 2 adet (esim son 2 yi bana birakmis, yeseydin ya dedim)

Hee bi de utaniyorum ama makarna salatası az(acliktan diil, valla ziyan olmasin diye yedim) tabi bahane olmamalı

Adım 2.278

Bu hafta güzel gecmiyor. Hedefe konsantre olamadim..gecen gramı gramina tutturmustum. Kendime sinir oluyorum. Daha dirayetli, iradeli olmaliyim. Ya bi de ben bi isi cözümleyemezsem, kendimi yemeğe verip o an rahatlamaya calisiyorum. Çok yanliş. O an beni mutlu eden bir sey yapsam, biraz da olsa yönetebilirim o durumu ama zaman ve imkân yok cidden. Ama olacak Allahin izniyle.

Elhan Cordelia s i d e l y a

60kiloyum yesil cayı bu aksam içebildim. Aylardir ihmal ediyorum Tesekkurler...

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-29-22-33-04-20_8ad6d90908ac114fc0161ff570a43277.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 24
azcık dinlenmeden sonra işe gidince bugün ben de çok yoruldum. bir de aşırı soğuktu üşüdüm. pisiciklere mama verdim eve girdim.
yemek ye otur derken sol kulağımdaki üst deliklerden birine taktığım altın küpemin düştüğünü farkettim. hadiiii kalk ara. ama sanki eve geldiğimde vardı. banyo, mutfak, odam, salon, koridor aramadığım yer kalmadı.
az önce wc ye girerken pat diyen önüme düştü. Allahtan klozete düşmedi. stres yaptım valla akşam akşam.
neyse yarın öğlene götüreceklerimi ayarladım. kıyafetlerimi hazırladım şimdi de yatarım artık. yorucu bir gündü.

Bulduğuna çok sevindim canım

İyi akşamlar hanımlar sonunda evime geçtim çok şükür sabah annemde tartildigimda sabit gelmiştim ama teli elime bir türlü alamadım ordan hazırlan çık eve gel eşyaları yerleştir yemek yap evi toparla derken bu saat oldu şimdi cocugu ayağımda sallıyorum yarın diyete tam devam ins bugün kosturmaktan ayak üstü atistirmayla geçti menü yazamiycam bende haberler böyle

Merhabalar menümü bırakayım
Sabah
Yarim simit ' bir dilim ekmek' 2yk melemen' 1haslanmis yumurta ' kk peynir' iki lokma cemen
3 patates kızartması

Öğle sonrası ' 2 ce iz 4 badem 6fustik birazcık kuru tarhana cips ola dan
Akşam emekten önce bir bardak kefir '2yk kıymalı makarna'turp 2 bardak ayran
Bir saat 20 dik yürüyüş ' 400 puan '
Elhan
Cordelia
Mthn83

Artık düzene girersin canım

Hosgeldin canım
Yürüyüş banada çok iyi geliyor açık temiz havada
Bir zamanlar depresyon tedavisi görüyordum ilaclar beni mahvetmisti doktoruma ilaclari bırakacağımı soyleyince
Bana söz ver açık havada yürüyüşünü yapacaksın demişti gercekten helede kulaklığı takıp müzik eşliğinde yürümek beynimi ruhumu dinlendiriyor
Saatlerce ara sonra gözünün önüne düş sevindim bulmana
İyi geceler güzeller
Yarın için şans dileyin diyetisyenim de taclandirsin beni
Bol şanslar yüzünde gülücükler olacağı haber alırsın insalahh
Allah kolaylık versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…