Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canım

hoşgeldin canım

İnşallah yaa gerekirse aç kalcam perşembe

Çok spor yapıyosun ondan bence. Spordan sonraki gün tartılınca en az 1 kg fazla çıkıyormuşuz

Hoşgeldin canım

Güzel canım. Dolu gibi ama hafif bir menü cumaya süper bir eksi bekliyorum

29 Ocak ptesi

Kahvaltı: 2 dilim tb ekmek üzeri fıstık ezmesi

Öğle : 3 tane nugget

Akşam: yok

Su: 2 lt
Egzersiz: 16356 adım = 1600 puan
100 sn plank = 100 puan
50 tane ip atl= ?
20 tane mekik=20 puan

Bugün avmdeydim çocuğun menüsünden 3 parça tavuk tırtıkladım eve geldiğimde saat geçti o saatten sonra yemedim
s i d e l y a
Cordelia
Elhan

Aferin mavişim

Hoşgeldin

Dogru canim bunun farkindayim ama yuruyus egzersiz beni o kadar rahatlatiyor ki... Kendimi dinliyorum dinlendiriyorum resmen
Spor ödemi kendiliğinden gider zaten panik yapma bence ödem atıcılara falan çok gerek yok.
Yürüyüşü ben de çok seviyorum özellikle açık alanda yürüyüş hem beden sağlığı hem psikolojik olarak çok daha faydalıymış. Ben de seni örnek aldım bugün 20 bin adım için dışarı çıktım yürüyüşe 16 binde kaldım ama olsun çok rahatladım gerçekten

Evett gordum bugun çok yakın olmus adimlarimiz yaninspor odemiyse pek takmiyorum zaten ruh ve beden sifalanmasi,kendinle basbasa kalmak...

İyi akşamlar
29.01.2024
Sabah yok
Öğle 13:00 gibi 2 dilim tb ekmek,2 ceviz,30 gr süzme peynir,çay
Ara 16:30 1 armut,1 kupa yeşilçay,20 gr badem
Ayrıca 2 kupa sütlü filtre kahve

Akşam 20:00 150 gr tavuk göğüs haşlama,200 gr brüksel lahanası haşlama ,2 yk yoğurt,1 dilim tb ekmek

22:30 da 1 kupa yeşilçay ve 4 kuru kayısı var
s i d e l y a Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…