Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslan burcu kişiliğim bazen çıkıp kükrüyor. Yoksa sakinim. Ve evet yaramaz gizemli danışan harika oldu bana.
Ooo Aslan burcu musun
Aslinda yazacaktim Aslan burcu gibisin bilmiyordum
Bi Aslan burcu arkadasim var ben bisey atarim ortaya bi olay baslatirim o hemen isleme koyar ben yatarim Koclar baslatan harekete geciren aslanlar öncü lider

Teşekkür ederim canımın içi, inşallah
Sağlıklı mutlu yaşları olsun canım
Ay hep yazarım saat normalde 6 bucuk gibiydi sanırım kuzum unutmam bıdahakıne sözzz
Çok geç kalma canım harcamak için vaktin olsun

masum görünsün istedim kaptanım. ama sabah güzel bir eksi gördüm benden söylemesi
Ne güzel keşke benim olsa
tarih 27 olacak cumartesi menusu
Cordelia
Elhan
Afiyet olsun güzel menü canım
Aaa onu duydum
Cilt hastalıklarına da iyi geliyormuş
Maşallah
Ben daha eve varamadım.
Şimdi başka gezmeye gideceğim

ay ben bunu sütüm olsun diye yapiyordum bebegim 2 aylıkken .. iltihapa falan iyi mi geliyor mus

her gün aynı olmuyor kaptanım dünde ben evde değildim

Eve döneyim akşam yeneklerı min 7.30 valla burda yıne erken yıyorum ama erken yatmıyorum en azından

Afiyet olsun canım

menümü ve sporumu yazayım.
kahvaltı
1 rafadan yumurta
ara öğün
1 fincan türk kahvesi+ 1 avuc içi kadar kuruyemiş
öğle
iki yumurta
ara öğün
1 muz
akşam
7 hurma+2 kaşık yoğurt

kapanışı bu şekilde yaptım
spor
1 saat ütü+1 saat ev sil süpür
120*5:600 puan
Elhan s i d e l y a Cordelia

bu arada 2 buçuk litre suyum tamamdır.

Selam kızlar sonunda bende şifayı kaptım dün akşam dan misafirim gittiğinden beri sürekli yatiyorum Allah herkese şifa versin bir Selam vereyim dedim öpüldünüz
Çok geçmiş olsun
Elhamdülillah canım.
Neyse geri kalanı hacamatla temizlik yapmışımdır. 40 gün sonra sülük atılcak. Dolu hala dedi ciğerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…