Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gece mide bulantısından uyuyamadım, çok zorlandım, zihnimi dağıtmaya çalıştım ama olmadı
Sabah geç kalacağım diye hızla kalktım, hala başım dönüyor
Lavmanı içerde çok tutamadım, tekrar su hazırladım, onu biraz daha uzun tutabildim çok şükür
Şimdi pirinç lapası yemem lazım, kafayı kaldıracak halim yok
Geçmiş olsun Allah şifalar versin insa
Olmak yada olmamak işte bütün mesele bu 🤣
Kız mavi takım kaptaniyim nereme yiycem 🙄🫣
Topa koyarlar beni 🤣
bide pazartesi kaptan tartısı var kaptanımm 🤣🤣🤣
Canim babam koah hastasi ve prostat sorunu var dr kanserden supheleniyor cuma emar cekildi 10 gun sonra cikacak dra gosterecegiz sali gunu bi gidip drla gorusecegiz kan degerleri anormalin ustunde e nabizdan dun ne yaptiklarina baktim problem buyuk sanirim bakalim uroloji dru ne diycek
Ama yinede biraz enfeksiyonu yuksek diyip eve gondermelerine kizdim sanki biz birsey bilmiyoruz
Ama drla konustum uroloji druyla gorusun dedi pek birsey yapmadilar acikcasi ama verdikleri ilac iyi gelmis dun gece rahat uyumus
Allahım esirgesin insa güzel sonuclar alırsınız canımm Rabbim Safi ismiyle şifa versin insa 🤲

Amin canim tesekkur ederim

Tesekkur ederim canim hemde nasil icerdi 50 yil icti 1 yildir icemiyor artik en son icti entube oldu cunku artik şakasi yok hastaligin

Hemde ne zor. anne baba cok zor 2 yila yakindir bu hastalikla ugrasiyoruz ben hep yakindim hic ayri kalmadik oyuzden beni cok etkiliyor dirayetli olmam lazim ama olmuyor insanin anne babasi esi cocuklari dunyasi oluyor
Sigara içenlerin sonu koah maalesef. Ciğer bitiyor makine de ciğer görevi nereye kadar yapar. Allah acınızı hafifletsin canım
Yok canım kendim yaptım, zaten doktora sorsam yapma demezdi, 5 sene önce yine yapmıştım, değerlerim filan gayet güzel çıkmıştı
Aa ben de yaptırdım kan değerlerime. Mükemmel çıktı. İnsülin direncimi merak ediyordum. 7 küsür çıkmış dedi. Önceki 125 lerdeymiş. 4-5 gibi normal dedi. Böyle devam edersen onu da yakalarsın dedi. Nasıl sevindim.
Önce nasıl çıldırıyordum bişeyler yemek için.
Şifa olsun, eğer çıkarsam tekrar etmezdim
Bundan sonra apayrı yaşam evet, karaciğer temizliği hayır, yeter tertemiz olmuştur inşaAllah
İlk yapılırken yazılı kurallarını almıştı arkadaş. Orda gece 12 önce kusmak bozuyor takrar temizlik şarttı. 12 den sonrası gayet normal yazılydı. Yapmam gerekmiyordu yani
Kafayı kaldıramadım, başım döndü, midem bulandı, ayağa kalktıkça gözlerim karardı😔
Şimdi iyiyim hamdolsun 🤲🏼
Elhamdülillah
Ehh iste kuzum midem yanaayyyy😀😀😀 sen napin nasıl gidiyoreeee
Neden yanıyor bakim acı mı yedin yoksa

✓Kahvaltı hazırlandı
✓Mutfak temizlendi
✓Büyüğün odası toplanıldı, ev temizlendi
✓Bebiş yıkandi ,doyuruldu, uyutuldu

🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
yalnız yürüyüşe çıktımmmm
🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🥳🥳🥳🥳🥳🥳

çoook yorgunumm ama olsunn mutluyum iyi olacağım insa 💖💞✨😍
saatimide takmışım değmeyin keyfime 🤣😅🤣😅🤣😅😅🤣
Cordelia Cordelia 💞💞💞💞
Elhan Elhan 💞💞💞💞
ve canım kaptanım Mthn83 Mthn83 💖
En sevdiğim zamanlar, ev temiz, çocuklar uyumuş , çok yorgunum ama kendimizle başbaşa kalmışız 🥰🥰🥰

✓Kahvaltı hazırlandı
✓Mutfak temizlendi
✓Büyüğün odası toplanıldı, ev temizlendi
✓Bebiş yıkandi ,doyuruldu, uyutuldu

🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
yalnız yürüyüşe çıktımmmm
🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🥳🥳🥳🥳🥳🥳

çoook yorgunumm ama olsunn mutluyum iyi olacağım insa 💖💞✨😍
saatimide takmışım değmeyin keyfime 🤣😅🤣😅🤣😅😅🤣
Cordelia Cordelia 💞💞💞💞
Elhan Elhan 💞💞💞💞
ve canım kaptanım Mthn83 Mthn83 💖
🥰 aç bi şarkı mis gibi hava sen ve kendin gez❤️❤️❤️❤️

Sigara içenlerin sonu koah maalesef. Ciğer bitiyor makine de ciğer görevi nereye kadar yapar. Allah acınızı hafifletsin canım

Aa ben de yaptırdım kan değerlerime. Mükemmel çıktı. İnsülin direncimi merak ediyordum. 7 küsür çıkmış dedi. Önceki 125 lerdeymiş. 4-5 gibi normal dedi. Böyle devam edersen onu da yakalarsın dedi. Nasıl sevindim.

İlk yapılırken yazılı kurallarını almıştı arkadaş. Orda gece 12 önce kusmak bozuyor takrar temizlik şarttı. 12 den sonrası gayet normal yazılydı. Yapmam gerekmiyordu yani

Elhamdülillah

Yok acida yemedim ama patates börek etti sanırim beni

Elhamdülillah

Çok sevindim, kalan 2,3 neki, onuda halledersin🥰

5 sene önceki yaptığımda öyle yazıyordu, eğer 11 e kadar kusma olursa karaciğerde hala fazla miktarda toksin var, henüz temizliğe hazır değil, 7. Seviye baştan başlanıp tekrar yapılması gerekiyor dediler.

Bu sefer yine 23 e kadar kusma olursa aynısı fakat lavmandan önce kusma olursa sadece önümüzdeki 1 haftayı 7. Seviyenin son haftası gibi yaparak tekrar temizlik yapmamız gerektiğini yazdılar, karaciğer tam anlamıyla temizlenmiş olmuyormuş

Neyse atlattık elhamdülillah 🥰🥰

selam canım geçmiş olsun 🤲
Çok sevindim, kalan 2,3 neki, onuda halledersin🥰

5 sene önceki yaptığımda öyle yazıyordu, eğer 11 e kadar kusma olursa karaciğerde hala fazla miktarda toksin var, henüz temizliğe hazır değil, 7. Seviye baştan başlanıp tekrar yapılması gerekiyor dediler.

Bu sefer yine 23 e kadar kusma olursa aynısı fakat lavmandan önce kusma olursa sadece önümüzdeki 1 haftayı 7. Seviyenin son haftası gibi yaparak tekrar temizlik yapmamız gerektiğini yazdılar, karaciğer tam anlamıyla temizlenmiş olmuyormuş

Neyse atlattık elhamdülillah 🥰🥰
Şifalar olsun canim
Çok geçmiş olsun canım, kendine iyi bak 🥰🥰
Selam canım çok geçmiş olsun ❤️
sagolun kızlar Allah razı olsun

X