Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG menulerin gayet güzel. Senin kilonda biri için uygun. Niye veremedin ki? Regl dönemi mi hamilelik bekliyor musun? Sadece pilav ekmek veya pilav demiş ya sana tavsiyem ekmeği tercih etmen özellikle yağlı ise makarna ya da pilavı tercih etmemen. Kaju ve leblebi yerine de fındık veya cevizi tercih etmeni tavsiye ederim ama diyetisyen yazdığına göre belki böylesi de sağlıklıdır ama güzel Listen iki öğün vermiş sana

Oh oh bugun hepsini yedim şükür
Oooo çıtırlar ligine terfi etmişim

Yok canım ikisi de değil premenapozdayım. Belki de metabolizmam yavaşlıyordur. Hareket edemediğim için fazla geldi bana daha önce 1200 kalori verilmişti onunla kilo vermiştim ekmek de günde 1 dilimdi o yüzden çok garipsedim.

Canım senin kilonda biri için uygun bi liste ama sen ekmekleri Sabah 2 dilim akşam 1 dilim yapip kuruyemişi azaltabilirsin. Zararı olmaz. Diğer verdiklerini ye. Her birinde farklı bir vitamin vb var. Bu hafta güzel gidecek.

Ellerine sağlık canimm . 70 Ler liginden düşmedim gitti yaa her hafta aynı yerdeyim

İnci Zehra’yı geçmişim
Elhan sıradaki hedefim sensin

Bir de diyetisyenden once kendini kisitladigin bir dönem gecirdiysen onun etkiside olabilir

Büşracim Ebru Şallınin hangi videosu?
Bide ip atlama nasil yapiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…