Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kordişim diyet listemde gün aşırı nestfit , süt vardı. Nesfitin hangisi kuzum süte karıştırıp mi tuketiyorsun? Evde pembe paketli iki tane nesfit var indirimdeyken almıştım kullanayim.
küçük taneli ise yoğurtla güzel oluyor. iri parçalar sütle

Kordişim diyet listende gün aşırı nestfit , süt vardı. Nesfitin hangisi kuzum süte karıştırıp mi tuketiyorsun? Evde pembe paketli iki tane nesfit var indirimdeyken almıştım kullanayim.
Cilolatali hariç hepsi olur dedi. Ben sütle tüketiyorum ama bu hafta yapmayacağım. Yulaf yoğurt yiyecegim. Nesfit cok güzel yedikçe yiyesim geliyor

Yanlış yere yazmışım

Oy verdiğim 3 yemek, en yüksek oy alanlar oldu, ilk defa tutturdum

Merhaba kızlar, dün yoktum buralarda ve akşamdan beri 50 sayfa konuşmalarınızı okudum ne konuşmuşsunuz mübarek
Misafirlerim dün gitti sonunda. Artık diyet ve spora dört elle sarılma vakti
Dün malesef feci bir kaçamak günüydü aşırı derecede canım bişeyler yemek istedi ( meğerse dolunaydanmış şimdi öğrenmiş oldum) misafirlerden sonra temizlik yaptım yoruldum evde yemek yoktu o yüzden birtakım günahlara girilerek dışardan fast food ve tatlı sipariş edildi o yüzden diyet yalan oldu. Temizlik çok yorduğu için spora da gidemedim. Ama bugün ful motivasyonla tekrar başladım. Pes etmek yok yeni gün yeni umut yeni hedef
Elhan

Ya tüm emojileri koyayim

25 Ocak perş
Aç karnına ılık su

Kahvaltı: 2 haşlama yumurta, 2 dilim peynir, bol yeşillik ve keten tohumu

Ara öğün: 1 kuru incir, 1 ceviz, 1 mandalina

Akşam: yarım kase domates çorbası, yoğurtlu cevizli kereviz salatası

Su:2,5 litre
Egzersiz:11250 adım

Elhan Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…