Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evde pişen herşeyi sende yemelisin diye birşey yok sen kendini sevip düşünüp bir karar verdin yolculuğun başladı. Bugün bizim evde pizza var mesela... her gün yeniden başlarsan olduğun yerde sayarsın kendine dur demeyi bil ki bu yolculukta ilerle

Evdekilerin de seninle yemesi bence en güzel seçenek. Ben makarna yapıyor olsam yerim çünkü. Bu insanı biryerden sonra mutsuz eder. Arada tabii ki yenilir bu arada ama rutinde olmasa

sen evdekilere uyma canım, evdekiler sana uysun

her gün hamurişi tatlı yapma

ama her gün muhakkak sebze yemeğin proteinin olsun

haftasonları mesela cumartesi günleri tatlı yap, nefsini köreltecek kadarını ye

sayende evdekiler de sağlıklı beslenmeye başlar daha ne :)

Evdekileri kendine uydurmak o kadar zor ki tadina bakabilir ama devamini getiririm demiyorsa ben genelde oyle yapiyorum tadina bak kac

Aaayyy ben çok fenayım artık başım dönmeye başladı wc den çıkamıyorum diyare beni bitirdi. Su içiyorum fazla kaybım olduğu için ama daha beter oluyor. Kahve+limon yapayım dedim yutamadım. Eczaneye gidemedim yahu kapıdan döndüm ooyyy

Evdekileri kendine uydurmak o kadar zor ki tadina bakabilir ama devamini getiririm demiyorsa ben genelde oyle yapiyorum tadina bak kac
şöyle olabilir o zaman, makarna pizza tatlı neyse artık ev ahalisinin çok sevdiği ve sık tükettiği şeyler onlardan yapar ama yanına sağlıklı bolca başka şeyler de yapar, başta o kalorili olandan tadımlık yer nefsini köreltir ama yanında sağlıklı yemeklerle dengeler kendini, zaten zayıflamaya başladıkça da yavaş yavaş iyice azaltır
badem000 bu olur mu ki sana

Ne oldu gecmis olsun neden kötüsün

Evdekilerin de seninle yemesi bence en güzel seçenek. Ben makarna yapıyor olsam yerim çünkü. Bu insanı biryerden sonra mutsuz eder. Arada tabii ki yenilir bu arada ama rutinde olmasa

Teşekkür ederim kızlar.
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?

Teşekkür ederim kızlar.
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?
Valla ben hafta içi bı kefir 2 kayısı yiyorum kahvaltıda. Hafta sonunda aile ortamı olduğu için sınırlı olarak sofraya dahil oluyorum. Akşama onların seveceği birşey artı salata yapıyorum. Kendime ayrı öğün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…