Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdi birşey sorucam kızlar
Bırda çok güzel kilo vermiş wrkadaşlar var.
Yaa evdekilere makarna tatlı vs vs yapıp da nasıl yemeyeceğiz.
Ya ben hergün her sabah yeniden başlıyorum. Acıkınca herşeyi unutuyorum falan ....ne yapmalıyım . Yerimde sayıyorum yaa ben . Size iyi gelen önerebileceğiniz bir yöntem teknik ?????
Kafayı takmadığımdan değil hep takıyorum,istiyorum ama davranış değişikliğim saman alevi gibi oluyor .
Napçaz....:KK12:
Ben böyle durumlarda dönüştürüyorum. Mesela makarna mı var kendime büyük bir kase salata yapıp içine 3 kaşık makarna koyuyorum. Börek mi var. Sadece 1 dilim tadına bakacağım deyip kendime başka yemek yapıyorum bana yetecek kadar. Mesela yine kilo alacak bişeyler varsa tavuk kızartırım salata içine koyar yerim. Çok yerim salatayı karnımı onunla doyururum.

Teşekkür ederim kızlar. :KK200:
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?
Kahvaltıyı saat kaçta yapıyorsun? Ben öğlene doğru yapıyorum. Böylelikle öğlen ara öğün bazen oluyor bazen hiç canım istemiyor

101. ETAP YARIŞMACI LİSTESİ
ffestinalente ffestinalente Kırmızı Takım Kaptanı
patimsilizm patimsilizm Mavi Takım Kaptanı

Ellssa Ellssa
@Ysmnondr
@sibel_84
@Jasminium84
@Cordelia
s i d e l y a s i d e l y a
@Elagozlu
@serap911
@Busra196
Mthn83 Mthn83
@gezegenfeza
@Beth18
@badem000
Elhan Elhan
@Tesnim1903
@Lavinia_98
@TemelinSafinazi
@FitVenus
@zeyneppk
@WunderLost
@inci-zehram
@aypare ackerman
@Nergis 35
@soffty
@sara_28
@MrsMuffin
@HuzuRRR
Elhan Elhan

🌟 Hazırlık grubundaki arkadaşlar takımlara girmek isterlerse seçmelerden sonra kaptanlarin istegine göre takimlara dahil edebiliriz. @Efenin_Annesi de dahil.

🌟 Yukarıdaki listede olup yarışmak istemeyen var mı 🙈

Liste bu mu burdan mı seçicez

Menü
sabah 12.30
Yarım porsiyon Bolu mantısı (cevizli keşli yoğurtlu)
Yarım bardak sprite

Akşam
4 kaşık mercimekli pilav
8 tane sarma

Elhan Elhan

Cuma menüsü. Ben listede değilim ama kontrol amaçlı yine de menü vereceğim inşallah. Kızımın karnesi güzel geldi benim de sözüm vardı mantıcıya gittik. Kahvaltı yapmadım o yüzden. Dünden mercimekli pilav yapmıştım yememiştim bugün yerim diye. Sarma da az yedim 🙂

Aaayyy ben çok fenayım artık başım dönmeye başladı wc den çıkamıyorum diyare beni bitirdi. Su içiyorum fazla kaybım olduğu için ama daha beter oluyor. Kahve+limon yapayım dedim yutamadım. Eczaneye gidemedim yahu kapıdan döndüm ooyyy
Geçmiş olsun Lisbethcim. :dua:Evde maden suyu varsa iç kuzum. Birine ilaç aldırma durumun yok mu? Ercefurly çok iyi geliyor. Çocuklara bile verirdim ben.

X