Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
İlk bildirim :59.75 ( 16.01.2024)
Bu cuma :59.55 (19.01.2024)
Fark:-0.20
Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20240119_102210_Gallery.jpg
    Screenshot_20240119_102210_Gallery.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın tekrar
Geçen cuma 62.3
Bu cuma 61.7
Fark-600 gram
Elhan Elhan arwengsd arwengsd
Tebrikler canım ❤️🧿👏🏻
Saatim ve yüzüğün vardı onları da çıkarırdım bileydim hahaha

Bana yeni bir tartılma kültürü kattın 🫶🏻
Saat kolye yüzük önemli bunlar canım bi daha olmasın :KK45: :KK45: :KK45: :KK45:
71.9
70.05
Fark 1.85

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
2 kılo olmamıs ama süper 😍
🧿🧿🧿🧿süper maşallah tebrikler canım

günaydın kızlar
çok üzgünüm gerçekten evet diyetisyenin listesine tam anlamıyla uymadım çünkü hastaydım iki gün paça çorbası içtim birer dilim ekmekle beraber bide turşu suyu içtim dün akşam gribe iyi gelir belki diye ama tartı bu kadar farkedermi pazartesi günü 103.1 kilodaydım en ufak bir dikkatsizlik bu kadar kısa sürede 3 kilo fazlalık yaparmı yapıyor işte buda moral bozuyor bu sabah hiç iyi değilim kaptanım özellikle senden özür dilerim takımı zor durumda bırakmak istemezdim ama hasta olunca böyle oldu kusura bakma nolur :KK42: :KK42: :KK42:
Çok geçmiş olsun bitanem. :dua:
Ödem olmuşsun. Turşu suyu gerçekten yapıyor. İnşallah bütün kızlarımız bu duruma dikkat eder. Sen hasta olduğun için mecburen içmişsin o ayrı tabi ki. Dilerim şifa olur çabuk iyileşirsin. :KK68::KK200:

Çok geçmiş olsun bitanem. :dua:
Ödem olmuşsun. Turşu suyu gerçekten yapıyor. İnşallah bütün kızlarımız bu duruma dikkat eder. Sen hasta olduğun için mecburen içmişsin o ayrı tabi ki. Dilerim şifa olur çabuk iyileşirsin. :KK68::KK200:
teşekkür ederim kaptanım :KK200:
benim yediğimi başkası yese bi kilo bile ödem tutmaz ama benim bünyem böyle işte bi anda artı üç kilo buda motivasyonu nasıl düşürüyor tahmin edersin :KK51:

teşekkür ederim kaptanım :KK200:
benim yediğimi başkası yese bi kilo bile ödem tutmaz ama benim bünyem böyle işte bi anda artı üç kilo buda motivasyonu nasıl düşürüyor tahmin edersin :KK51:
İkimizin bünyesi , hastalıkları çok benziyor ben de senin gibiyim. :KK14:Menu yorumlarında o yüzden hep yanılıyorum. Bir gram kaçamagi, bazen sağlıklı bir şeyi affetmiyor vücudum. 🥺

71.9
70.05
Fark 1.85

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
2 kılo olmamıs ama süper 😍
Yaa mavi kaptan sende olsan efsane olurmuş bu hafta mavi takım 😍
Evet o kadar çok bedene olmayacak dedin ki, duydu seni, oysa yarın çok güzel olacak demeliydin 🥰
Pazartesiyi bekliyorum canısı 😘
Geçen cuma:69.85
Bugün 69.05
Fark -800 gram
Elhan Elhan arwengsd arwengsd hastanedeyim biraz geç oldu kusura bakmayın
Oyy maşallah canısı ♥️

X