Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma günü : 105.5 kg
Bugün : 106.1 kg
Fark : + 600 gr

Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente

20240119_084120.jpg

günaydın kızlar
çok üzgünüm gerçekten evet diyetisyenin listesine tam anlamıyla uymadım çünkü hastaydım iki gün paça çorbası içtim birer dilim ekmekle beraber bide turşu suyu içtim dün akşam gribe iyi gelir belki diye ama tartı bu kadar farkedermi pazartesi günü 103.1 kilodaydım en ufak bir dikkatsizlik bu kadar kısa sürede 3 kilo fazlalık yaparmı yapıyor işte buda moral bozuyor bu sabah hiç iyi değilim kaptanım özellikle senden özür dilerim takımı zor durumda bırakmak istemezdim ama hasta olunca böyle oldu kusura bakma nolur :KK42: :KK42: :KK42:

bugün çok güzel bir eksiyle gelmekti hedefim hafta başından beride iyi gidiyordum ama son üç gündür hastalık beni mahvetti çok üzgünüm canım :KK51:

Hastalık gittiği gibi daha da hızlanır üzülme lütfen 💙 süreklilik önemli hızlı verip vermemek değil. Önce bir şifalan gerisi hallolur acelemiz yok 💙 daha sana spor arkadaşı olucam ben 🫶🏻

Hshsh dur bekle 😂
Öyle mi diyosun o iş bende hsjsj
😂😂😂
:süslü::süslü::süslü:
Bundan sonra dekolteli tartılıyoruz. :ıslık:
Fotoya dekolteler dahil mi 🙄
günaydın kızlar
çok üzgünüm gerçekten evet diyetisyenin listesine tam anlamıyla uymadım çünkü hastaydım iki gün paça çorbası içtim birer dilim ekmekle beraber bide turşu suyu içtim dün akşam gribe iyi gelir belki diye ama tartı bu kadar farkedermi pazartesi günü 103.1 kilodaydım en ufak bir dikkatsizlik bu kadar kısa sürede 3 kilo fazlalık yaparmı yapıyor işte buda moral bozuyor bu sabah hiç iyi değilim kaptanım özellikle senden özür dilerim takımı zor durumda bırakmak istemezdim ama hasta olunca böyle oldu kusura bakma nolur :KK42: :KK42: :KK42:
Canım sakin kopma 😍
Sen seni biliyorsun. Pes etme gidecek inan buna. Enerjini pozitif tut 😍

günaydın kızlar

çok üzgünüm canım :KK42::KK42::KK42:

Saraaa, daha neler. Senin sağlığından daha önemli bir şey olabilir mi? Aynı tartıyla ve aynı yerde mi tartıldın? Keyfinin kaçmasını anlıyorum ama bu uzun bir yol. Kaldığımız yerden devam edeceğiz ki başaralım. Ödem tutmuş bile olabilir vücudun çünkü su da içiyosun baya. Haftaya daha güzel olucak 🫶🏻

Ay duygulandım, son kaptanlık yorumlarımı da yapayım. Dün alıntılamıştım hepsini, fırsatım olmadı 💙

Oh çok şükür böyle böyle daha iyi olacak 🫶🏻

Gayet dengelemişsin afiyet olsun. Ödem suyu nedir? Çok ihtiyacım olabilir kendisine 😂

Senin menülerin hep dengeli, doyurucu ne az ne çok ben şahsen beğendim 💙 kekten dolyı belki eksi getirmez ama fazlalık vermeyeceği kesin bir de spor yapmışsın oh nefis 🧿

Lahmacun💙kalp

Afiyet olsun canım 😍 umarım eksiyle gelirsin

Allahım kolaylık versin gönlüne göre katılabil inşallah 😍

Fezaa ne zaman biticek bu 😂 seviyeler ne zaman sonlanıyor sonrasında nasıl besleneceksin?

Gayet güzel gitmişsin şifa olsun 🧿
Neden yiyemedin 🙄

Kaldığın yerden devam etmeyi geötim spor bile yapmışsın muhteşem 🧿

Cuma hazırlığı sanırım bu 😎

Allah kabul etsin 💙
Muhteşem tertemiz. Hem midem hem ruhun rahatlamıştır valla 💙

Kereviz salatası deyince de sen be bacım 🤩
Muhteşem tertemiz, mideler bayram etmiştir 🤍

Afiyet olsun canım 💙
Bu ara smoothie ye merak saldım. Sen nasıl bir makineyle yapıyorsun 😊
Arzum shake canım benım 🥰

Saraaa, daha neler. Senin sağlığından daha önemli bir şey olabilir mi? Aynı tartıyla ve aynı yerde mi tartıldın? Keyfinin kaçmasını anlıyorum ama bu uzun bir yol. Kaldığımız yerden devam edeceğiz ki başaralım. Ödem tutmuş bile olabilir vücudun çünkü su da içiyosun baya. Haftaya daha güzel olucak 🫶🏻
Teşekkür ederim canım çok anlayışlısın ❤️❤️❤️
Bu hafta üç kere kortizon iğnesi yedim onlarda sişirmis olabilir

X