Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Üzülmee. Sağlıklı beslenme tam da böyle birşey. Hergün uyamazsın. İnişler çıkışlar olur. Önemli olan kaldığın yerden devam etmen. Güzel bir devam edişi hakediyorsun. Yedim diye mutsuz olup saplanıp kalmakta senin elinde, devam etmekte senin elinde. Oh şifa olsun. Ruhunun, vücudunun buna ihtiyacı varmış yapmışsın. Çoğumuz duygusal açlık yaşıyoruz. Yalnız değilsin. Nasıl değiştiririz ben tam olarak bilmiyorum sanırım kalp kırıklığımızı ya da sıkıntılarımızı neden yemek yemeyle eşleştirdiğimizi bulmamız gerekiyor ama o düzelene kadar da yılmadan yola devam etmek önemli. Bugün kaldığın yerden devam edecek gücü bulman önemli sadece dün ne yediğin değil

Bende Cuma güzel bi tartı sonucu görürsem cumartesı oğlumun doğum gününde azar azar yicem herseyden ozellıkle pastaaaaa yemedıkce hevesım kaçtı resmen oda var soyle uc catal alıp bırakadabılırım

Hayirli sabahlar
dun aksam bacaklarimin agrisindan uyuyamadim 12 yi gecti uyumam yoksa daha erken uyuyorum oruc tutacaktim kalkamadim su bile icemedigim icin niyetlenemedim bugun menulere devam cumartesiden beri full dikkat ediyorum ama bugun tartildim tarti beni uzdu agir gidiyor neyse onumuze bakicaz yapacak birsey yok insallah bu yoldan donmek yok

Ne guzel anlatmissin hepimizde oluyor zaman zaman vazgecmemek en guzeli

Tatlışım dün dünde kaldı.Moral bozulmaları hayatımızda hep olacak. Birileri bize zarar veriyor yetmiyor bir de kendimiz veriyoruz. Yazık değil mi bize. Sen karbonhidrat bağımlısı değilsin mazoşist gibisin sanki bundan vazgeç.
Kalk bir çay koy yeniden başlıyoruz.
Takımdan birileri el atsın bugün -500 kadar fazla versin zararı kapatalım. Sağlıklı düşünen bir bademe ihtiyacimiz var.

badem000 kaptanımız doğru söylüyor az önce bu mesajı görmeden benzer şeyleri soylemişim

Teşekkür ederim iyi ki varsınız . Gözlerim doldu gerçekten cansınız.

Evet bugün elimden gelenin en iyisini yapıcam inşallah

Yeşilçayımı içtim zaten. Şimdi biraz Leslie yapayım. Sonra dün haşlayıp da yiyemediğim yumurtalarımı ısıtıp marula sarıp yiyeyim
Sonra çocukları okula bırakır biraz yürüyüş yaparım inşallah.

Ve evet suçluluk duydukça baş etmesi daha zor. Şifa olsun inşallah.

Bedeninin onlara ihtiyacı vardı. Eviniz ihtici gibi. Toplu alışveriş yaptın. Bu alışveriş senii uzuuuun süre tutacak

Suç yok ki suçluluk olsun

Burdan kopma bunu kaptan olarak değil bu yola birlikte başkoyduğun bir arkadaşın olarak söylüyorum. Kaçamak yapsan, dünyayı yesen bile mutlaka yaz, konuş. Birlikte yapıcaz inanıyorum

Çok şükür iyi dusunmene sevindim badem şekerim.
Olduğu kadar, olmadığı kader demiş ninelerimiz Bir badem kolay yetişmiyor su ister , sevgi ister arada bir istemesi bitmiyor ki
Kulüpteki ilk ortimsin. cok değerlisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…