Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bugün duygusal yeme durumuna düştüm. Mpralim bozuktu. Ama toktum. Eve geldim montumu bile çıkarmadan acele acele yedim yedim hep. Sonra akşam yemeyim dedim yine yine yedim. Arkadan çocuklarla yine yedim.......
Ama neden kendime engel olamıyorum. Karbonhidrat bağımlısı mıyım ben acaba ...kolik ...kar kolik...
Şimdi de mutsuzum işte.nolcak böyle
..

Evett kaptanım evde kendim yapıyorum cemeni yesillige marula sürüp yemesini severim ben aci ve ekşi hastasıyım onlar olmadan doymuyorum

Limonlu kahve nasil bişey ayrica sebebi var mı böyle icmenin? Hem kafein hem asit birarada mide zafiyeti
Benm çok hoşuma gidiyo azıcıkta zerdecal atıyorum içine mis enteresan tatları sevıyorum saçma sekılde yağ yakıcı özelliği oluyor birleştiklerinde o yüzden alıştım onada

Evett kaptanım evde kendim yapıyorum cemeni yesillige marula sürüp yemesini severim ben aci ve ekşi hastasıyım onlar olmadan doymuyorum

Ay bir tarifte senden istesem hsjsj kolaysa yapması hemen yarın yaparım valla. Çok severim ama hep hazır yedim. YouTube da baktım birkaç sefer ama onlarda inanılamz zahmetliydi ve kglarca sarımsaklı

Seker hastası olabilir misin canım? Moralin neden bozuktu

Varsa papatya çayı daha iyi olur, bende siyah çay vardı onunla yaptım, birazdan yine sileceğim, azalmış ama

Ay bir tarifte senden istesem hsjsj kolaysa yapması hemen yarın yaparım valla. Çok severim ama hep hazır yedim. YouTube da baktım birkaç sefer ama onlarda inanılamz zahmetliydi ve kglarca sarımsaklı
Benimkisi gayet kolay basit uydurmasyon birşey
Acı biber salçası ni bol yağda iyice kavuruyorum salca kokusu gidene kadar sonra kekik nane karabiber xeviz az kimyon pul biber ve ufalanmis cevizi karıştırıp bi kaç tur daha çeviriyorum sarımsak istemezsen koyma tercih meselesi ben sarimsakli severim eşim sevmez o yüzden koymuyorum canim

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…