Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin

Ben bugun tartildum sen o kadar yeme uzun uzun yürü 59.6 çık diyetisyenim yuruyuslerimi hep kisitliyordu 6 bin adim 7 bin adimla galiba cok yurudugumden...
10.000 geçmiyorum tatlım o yüzden. Fazlası sıkıntı oluyor
Önce pazartesi tartısı sonra cuma tartısı yetmedi başka bir tartı gördüm . Durumum hiç iyi değil kuzular. Ben nazara geldim koca bir totişe nazar değer mi demeyin.
Yetmiyor eşim dalga geçiyor, kaşınıyor bütün hincimi ondan çıkarayım en iyisi.
Yarın için elinde müsvedde bir konuşma metni var mı komşum bir fincan yeter.

Hii kocama içimi açamadım şiştim
Oldu mu

10.000 geçmiyorum tatlım o yüzden. Fazlası sıkıntı oluyor
Evet Elhanim daha önce 20-30 binlerde adım atarken tarti kipirdamiyor hatta artiya dönüyordu
Sonra ben bi ara vermek zorunda kaldim 3 hafta kadar bu surede 2.5 kilo gitti benden
Su an hem eliptik hem yuruyus sonrasinda da vucut direnc egzersizi yapiyorum o beni sisiriyor
Ama gevsemeden ilerlemek icinde şart
Biliyorum birden gidecek sabırla devam

rüyamı anlatmak istiyorum size belki yorumlarsınız

ikiz bebeğim olmuş biri erkek biri kız... ikisini de emziriyorum ama sadece soldan emiyorlar sağ memeyi tutamıyorlar.. Hele kız olan öyle güzel emiyor ki hiç bırakasım gelmiyor ve bebekler eski kocamdan... Rüyamda bile başkası olmaz mı yaa püffff.. Neyse bunlar bi anda semizleşiyor aguluk kıvamda bebeğe dönüşüyor ama kız hep daha iri.. benim tekrar örgün üni okuma hayalim var rüyamda üniye gidiyorum ve orada ki arkadaşlarıma bu bebekleri gösteriyorum telefondan bakın bebeklerim oldu diye onlarda kız olan büyük mü diyor yoo ikizler ama erkek pek emmiyor beni diyorum sonra uyanmışım..

ah o bana denk gelecekti değil 20 bin 30 bin adım atardım bunu anneme iletiyorum akşama bakalım olmadık bi dua mı etmiş

Aferin sana, işte bu
Banada çok yaşattılar suçluluk, şimdiki aklım olsaydı hiç takmazdım da cahillik işte, akıllı davran, kimse senden üstün yada özel değil

Senin bebeler anarşik yavrum. Sol memeyi zaptetmişler.
Hayırdır inşallah Müjdeli haberler alacaksın tatlım. Ailecek sevineceginiz güzel haberler.

o süreç nasıl geçiyor Elhanım herkes o kadar korkutuyor ki... annem doktora falan gitmeden atlattı sağlığı vs yerinde şükür ama doktora gidip tedavi görenlere bakıyorum kemik erimesi vs var hep
Hiç korkma tatlım. Menopoz olduğumun farkında değilim. Oldum olası sıcağı sevmezdim hala yorgani tepikledigim doğrudur. Annen çok iyi yapmış. Hormon tedavisi vs hepsi yanlış. Sakin huzurlu bir hayat için pozitiflik çok önemli. Genel huyum polyannacilik zaten. Kemik erimesi sağlıklı beslenme sporla alakalı. Genetik de biraz. Sen de sağlıkla gecireceksin inşallah biz koçuz. Enerjik , neşeli menopoz da kimmiş

ayh içim rahatladı oh ben de polyannacılıktan yanayım hatta anneme bazen fazla gelir bak kötü ile karşılaştın mı üzülürsün biraz da kötü olasılığı düşün der,kötü olasılık mı ay ne kadar tatlı bir düşünce derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…