Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Beni durduran midem böyle yeteeeeer diye seslendi o yüzden tabağımda bir profiterol daha olmasına rağmen durdum yemedim 🤪😂😂

Aminnn😂😂😂

Biraz abartmış olabilirim 🤪

Mideme sığdı hepsi alışkın benim midem 🤪😂😂

Evet ya benim aklımı çeliyorlar🙄🙄

Kermes tarzı bir yer bulman lazım 😂

Hatrı kalmıştır o profiterolün de yeseydin keşke zaten 3 yıllık yemişsin maşallah 😬

Super oluyor tatli ataklarim olmasin gunaha dusmeyeyim diye elimden geleni yapiyorum cunku surekli bir kisir döngü yasiyorum artik sıkıldım
evet bu kısırdöngüden çıkacağız :KK200::KK200::KK200: emeklerimize yazık oluyor her defasında o yüzden istediğimiz kiloya gelene kadar kontrolü elden bırakmayacağız. Etrafımızda ne kadar uyarıcı etmenler olsa da bizi yolsan çıkarmaya çalışsalar da bu yolculukta şoför biziz yolumuzda belli:KK52::KK50:

evet bu kısırdöngüden çıkacağız :KK200::KK200::KK200: emeklerimize yazık oluyor her defasında o yüzden istediğimiz kiloya gelene kadar kontrolü elden bırakmayacağız. Etrafımızda ne kadar uyarıcı etmenler olsa da bizi yolsan çıkarmaya çalışsalar da bu yolculukta şoför biziz yolumuzda belli:KK52::KK50:
Supersin canim kesinlikle biz bu motiveyle yaza fit girecegiz insallah 🥰:KK5:

30 dk leslie boosted yaptim zor bitirdim acayip hamlamisim🤣
ama şimdi nasıl huzurlusundur :KK200: bol eksiler getirsin inşallah. Ben de sabah 50 dk eliptik yaptım akşama da yürüyüş inşallah:KK50:malum verecek kilo azaldıkça daha çok çabalamak gerekiyor:KK49: kilom fazlayken 40 dk yürür hafta da 2 kilo verirdim :KK48:

Xiaomi mop 2 uzerinde cikintisi yok esyalarin altina daha rahat girsin diye tercih ettim evim 3+1 110 m2 sanirim son 2 odamda tekrar sarj oluyor evinizin buyuklugune gore tercih edebilirsin buyukse dublex vs ise yeterli olmaz
Baktığımız evler ortalama 140 M2 civarı . Sanırım olmaz bizim eve o

ama şimdi nasıl huzurlusundur :KK200: bol eksiler getirsin inşallah. Ben de sabah 50 dk eliptik yaptım akşama da yürüyüş inşallah:KK50:malum verecek kilo azaldıkça daha çok çabalamak gerekiyor:KK49: kilom fazlayken 40 dk yürür hafta da 2 kilo verirdim :KK48:
Evet huzur ve kendime hayiflanma arasi birsey yasiyorum cunku 5 yil once 20 kilo vermistim bu sekilde sabah aksam leslie yapiyordum ozamanlarimi hatirladim hadi bakalim zeynep tekrar sil bastan dedim kendime ama tekrar kendime verdigim degeri özeni gormek beni mutlu ediyor. Canim kendim 🤩 ben evet tatli sekerli hamurisi vs yiyince anlik mutluyum ama sonrasi kendime kizmakla geciyor ben bu yolu daha cok seviyorum kendimi guzel gormek istiyorum 🤗💝

Kizlar ya bir şey danışmak istiyorum size. Benim annem 101 e gelen TV ler var ya 4600 e olmayan evime televizyon almış ev hediyesi . Mutfağım için . Ben de alacaktım zaten
de ama şuan aciliyeti yok ilerisi için dusunuyordum . Zahmete girdigi için üzüldüm . O da zaten borç harç alacaz ev için etraftan diye önden alıp kafamizi rahatlatmak istemiş ,Allah razı olsun . Verirken de robot süpürge düşündüm ama sen biraz üst model bakıyorsun beni aşıyor diye yanasamadim dedi . Öncesinde konuşuyorduk ara ara 20 25 binlik bahsettiğim robotlar almışken iyisi olsun diye düşünüyordum . Ama şimdi düşününce annem de arkadaşlarım da çok da fiyatı uygun olmasına rağmen hayatlarını kurtariyor süpürge, tertemiz de oluyor evleri . Bende uygun fiyatli bir robot bulursam TV yi iade edebiliyoruz yerine robotu alayım istiyorum . Ama TV parasindan çok uzaklaşmadan . Var mıdır öyle bildiğiniz uygun fiyatlı , fiyat performans ürünü bir robot süpürge ?
Türkiye’yi bilmem
Bende 20, 25 binlik bana bile pahalıya geldi.
Geçen sene rehabilitasyon Dan çıkınca 500 euroya düştüğü zaman almıştık, çok memnunum, beni kurtarıyor
Çok pahalı olmasına ne gerek var?
İşini görmesi, sorun çıkarmaması önemli olan

Evet huzur ve kendime hayiflanma arasi birsey yasiyorum cunku 5 yil once 20 kilo vermistim bu sekilde sabah aksam leslie yapiyordum ozamanlarimi hatirladim hadi bakalim zeynep tekrar sil bastan dedim kendime ama tekrar kendime verdigim degeri özeni gormek beni mutlu ediyor. Canim kendim 🤩 ben evet tatli sekerli hamurisi vs yiyince anlik mutluyum ama sonrasi kendime kizmakla geciyor ben bu yolu daha cok seviyorum kendimi guzel gormek istiyorum 🤗💝
yine yeniden başarıcaksın Zeynep,biz buna destek ve tanık olacağız ve sonrasında hep birlikte korumaya devam edeceğiz belki de kilo koruma başlığımız da olur :KK50: o başlığa gelip yerleşmek için hırslanan arkadaşlarımız da olur:KK51:

Hayırdır
Üyelik iptali yazıyor, ne kaçırdım

yine yeniden başarıcaksın Zeynep,biz buna destek ve tanık olacağız ve sonrasında hep birlikte korumaya devam edeceğiz belki de kilo koruma başlığımız da olur :KK50: o başlığa gelip yerleşmek için hırslanan arkadaşlarımız da olur:KK51:
Ben korumayi unuttum boyle birsey yok zayifla sonra istedigini ye oyle olmuyor bu sefer oyle olmayacak insallah hep birlikte devam edicez 🥰 insallah hep kkdayiz canim bizlerde sizlere ornek olalim sizler bu hatalara dusmeyin 🤩🤩🤩

X