Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sbah11.30
1 bardak limonlu su
1.5 dilim çiya tohumlu ekmek
1 k.k süzme peynir domates salatalık
Tere 3 siyah zeytin 1 haş. Yumurta
1 çatal çilek reçeli
Ara15.00 1 kupa formçayı
Akşam18.30
2 lahmacun 4 kaşık ekşili çorba 1 bardak ayran marul salatası
2 litre su (sporu yapınca yazarım tekrar)
(Yemekleri kayınvalidem yaptığı için o ne yaparsa onu yiyorum kendim ayrı pişirmiyorum beraber yiyoruz evde yemek yapmıyorum) @Elhan @ffestinalente
Cok iyi bence 😍 lahmacuna bol sumak onun kalorisini tolore ediyormus🫶🏻 ben hep oyle yiyorum

Menümü yazayım ben de 15.01.2024
Çok saçma oldu bugün ama neyyyyseee
Ö.den sonra kalktım 40 gr karışık kuruyemiş ve sütlü filtre kahve
Akşam 1 t.tahıllı ekmekle tost karışık 1 yk z.yağlı karışık mevsim salatası

Şimdi çay içiyorum kahve ve çay bağımlısıyım
Su 2 lt olmadı bugün 1 anca
Gece de çörekotu yağımı içip yatacağım inşallah

Onun genetik kızının da öyle. Basenleri çok geniş.
Zayıf olunca basen çok güzel duruyor aslında ya.

Mesela 👇
images (49).jpeg

Kızlar her öğlen işe ne alsam şaşırıyorum bazen akşamdan yemek kalmıyor yarına yine salata yaptım yanına ton balıklı karıştırıp yerim diye

Çalışanlar yanınıza ne alıyorsunuz ekmek pilav makarna genel olarak tüketmiyorum ben o yüzden seçeneklerim azalıyor
Yulaf lapasi,normal kahvaltilik, soguk sandvic,lavasa labne hindi fume yeşillik dürüm, bazen bir tencere sebze pisirip porsiyonlayip derin dondurucuya kaldiriyorum sonra ise giderken yanima aliyorum öğlene kadar eriyor... Ayran aşı corbasi,nohutlu salata,top peynirli cevizli salata...

Yulaf lapasi,normal kahvaltilik, soguk sandvic,lavasa labne hindi fume yeşillik dürüm, bazen bir tencere sebze pisirip porsiyonlayip derin dondurucuya kaldiriyorum sonra ise giderken yanima aliyorum öğlene kadar eriyor... Ayran aşı corbasi,nohutlu salata,top peynirli cevizli salata...
Ay top peynirli cevizli salata ve lavaş hindi füme süpr fikir 😍 teşekkür ederim

X