Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20240115_140102.jpg

ffestinalente ffestinalente 🩵🩵🩵 tartı bildirimi ektedir efendim 🤗

Önce sen eksi artı tablosu paylaşacaksın sonra ben seçim mi yapacağım yoksa ben seçicem sen ona göre tabloyu mu oluşturacaksın nasıl olcak 😅
Bildirimler tamamlandıktan sonra herkesin son kilosunu tabloya geçirecegim. Sonra şampiyon kaptanım, gözüne kestirdigini kendi takimina alıp takımından bir yarismaciyi da öbür takıma yolcu edebilirsin.
🌟misafirim geldi .😭

Keira- Keira-

Ben artılardan eksilerden ziyade liste paylaşımlarını önemsiyorum 🤍 ki sen hep paylaştın 💙 eğer kızını diyetteyim diye kırsaydın daha çok üzülürdüm. Koy bavulu çekmeceye biryere gittiğin yok, ben sana güveniyorum bu +500 ü cumaya eksiye çeviriceksin 🥳
İnşallah canım kaptanım. 🤗

Akrep 7. Seviyedeki karaciğer temizliğini bitirdi, bikaç gün yine çok hafif beslenmesi gerekiyor, sonrasını bilemiyorum.
Ben 7. Seviyeye yarın geçeceğim, 2 hafta sonra karaciğer temizliği yapacağım
Bu nasıl oluyor bahsedermisin biraz nette cok kapsamlı bılgı bulamadım emzıren anneler yapmasın dıyor sadece yapamam suan ama merak ettım doğrusu

Geçmiş olsun casminim. İnşallah sonuçlar güzel çıkar :dua: artı çok değil onu hiç düşünme. :KK60:

Geçmiş olsun canım güzel sonuçlar alırsınız inşallah 😊

teşekkür ederim canım kaptanlarımm :KK60: endoskopi sonucuna göre çölyak tanısı kesinleşti, ince bağırsakta biraz bozulma varmış, beslenmesine dikkat ederse 1 sene içinde düzelirmiş
bir de mideden parça almışlar biyopsi yapılacakmış onun sonucu da cuma günü çıkacakmış, inşallah o da temiz çıkar :dua:

teşekkür ederim canım kaptanlarımm :KK60: endoskopi sonucuna göre çölyak tanısı kesinleşti, ince bağırsakta biraz bozulma varmış, beslenmesine dikkat ederse 1 sene içinde düzelirmiş
bir de mideden parça almışlar biyopsi yapılacakmış onun sonucu da cuma günü çıkacakmış, inşallah o da temiz çıkar :dua:

En azından kesinleşmiş ve tedavi görebileceği birşey buna sevindim 😊 allahım şifa versin tüm sonuçları güzel çıksın.

Bende oğlum için endişeliyim. Alerjik bir bebek. Çok uzun bir süre süt ve süt ürünleri tüketemedim. Sizde süreç nasıl ilerledi

En azından kesinleşmiş ve tedavi görebileceği birşey buna sevindim 😊 allahım şifa versin tüm sonuçları güzel çıksın.
aminnn kaptanım inşallah :dua: Allah dermansız dert vermesin, şifa bekleyen herkese şifa versin :dua:

Bende oğlum için endişeliyim. Alerjik bir bebek. Çok uzun bir süre süt ve süt ürünleri tüketemedim. Sizde süreç nasıl ilerledi
kesinleşmiş bir laktoz alerjisi mi var kaptanım? çok çok geçmiş olsun, umarım korkulacak düzeyde bir alerjisi olmaz ve hatta tamamen iyileşir :dua:

bizim süreç, ben ne olduğumu anlayamadan o kadar ani, o kadar hızlı gelişti ki kaptanım, kızlarımın küçüklüklerinden beri demir eksiklikleri var ama bu zamana kadar gittiği doktoru sadece demir ilacı verip gönderiyordu

ilk defa başka bir doktora götürmek istedim, çok iyi bir doktor olduğunu duyduğum için. ve ilk kan testi sonrası, boyu ve kilosu yaşıtlarına göre düşük olduğu ve sık karın ağrısı şikayeti yaşadığı için ilk önce akdeniz anemisinden sonra da çölyaktan şüphelendi. ve hemen ona yönelik testlerini yaptılar bugün de kesin tanıyı koyabilmek için endoskopi yapıldı.

anlayacağın biz aslında hiç bir şeyden şüphelenmezken doktorumuzun şüphesi üzerine teşhiş kondu, Allah razı olsun ondan, ona gitmesek muhtemelen daha uzun bir süre böyle birşeyden şüphelenmezdik biz.

şimdi büyük kızıma ve bize de test yapılacak, hepimizde demir eksikliği olduğu için ve çölyak genetik geçişli bir hastalıkmış birinizde muhtemelen var dedi doktor.

Çok geçmiş olsun canım benim çok şükür ki erken farketmmissin 1 sene ne ki düzelir şansına iyi bi doktorada denk gelmişsin ınsalh diğer sonuç da temiz çıkar Allah şifa versin canım

X