Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tünaydın canım kızlar :KK60:

dünden beri ancak uğrayabiliyorum, sabah küçük kızımın endoskopisi vardı, dünden beri çok endişeliydim o yüzden buraya yazmaya da pek gücüm olmadı, kusura bakma kaptanım ffestinalente ffestinalente

az önce tartılabildim, ama kızımın yemek yememesi gerektiği için ben de onunla beraber açım o yüzden sabahki kilomla aynıdır diye düşünüyorum

ve ne yazık ki 300gr artıdayım :KK43:

dünü çok ama çok kötü geçirdim, inşallah bugün itibariyle toparlayacağım canım kaptanlarımm

ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan

dünden beri ancak uğrayabiliyorum, sabah küçük kızımın endoskopisi vardı, dünden beri çok endişeliydim o yüzden buraya yazmaya da pek gücüm olmadı, kusura bakma kaptanım ffestinalente ffestinalente

az önce tartılabildim, ama kızımın yemek yememesi gerektiği için ben de onunla beraber açım o yüzden sabahki kilomla aynıdır diye düşünüyorum

dünü çok ama çok kötü geçirdim, inşallah bugün itibariyle toparlayacağım canım kaptanlarımm

Geçmiş olsun casminim. İnşallah sonuçlar güzel çıkar :dua: artı çok değil onu hiç düşünme. :KK60:

Geçmiş olsun canım güzel sonuçlar alırsınız inşallah 😊

Aynı zorlukta devam etmekte :KK61:maalesef.
Sabah erkenden hacamata gittim. Tarama temizlik yaptı. Ancak geldim tartıldım. Çıkıcam şimdi.
Hayatın tadı tuzu yok yani anlicağın:cry:
Şifa olsun canım 😘 Tarama temizlik hacamat öncesi yapılan bir şey mi? Dahası var mı ☺️ Hayatın tadı tuzu sonra gelecek inşallah 🙏

Minnoşlarim benim . 🧿 birbirlerine sokulsalar yumus yumuş yatarlar ayri ayrı 🥺 gecinemiyorlar mi Leylacim. :confused:
tekir uykuya pek meraklı,örtünsün sokulsun.battaniyeyi mağara gibi yaparım içine girer.Beyaz olan kuş uykusu uyur hiç meraklı değil uykuya hatta diğerine gidip kalk der durur o da ona tıslar git ben uyucam diye :KK48: uyku dışında çok iyiler zaten iki kardeşler ikisi bir geldi bize :KK200: beyaz olanı örtemezsin tedirginleşir.. muhtemelen izin verince annem şaşırdı ondan çekti yolladı bize :KK48:

Arwen sendeki ışığı görmüş olmalı :rolleyes: biraz ayağına sıktı ama olsun ikiniz de tecrübe kazandınız. Yolun üçte biri gitti maşallah ikiniz de çok güzel yüzde getirdiniz ki daha haftanın başındayız. . :KK9:
Ben bilerek çubuk kraker gibi zayiflari seçmedim onlar zaten verecegini vermiş bari birisi gaza gelsin dedim 🤣 kimseyi de tanimiyorum ama bak işe yaramiş belki kaptan olmasa 2 günde veremezdi 2 kg 😋🥳

X