Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsan mı kendine gel insanüstü birşey bu 18 tepsi ne demek? Ben hayatımda o kadar tepsi börek görmedim
Biraz dağıttım, biraz yedik, beslenmelere koydum, kalan buzluğa. 3 çocuk, huysuz koca, sürekli ya gezmek isteyen, ya misafir Çağıran kaynana, arada işe gidiyordum, mecbur hazırda bişeyler olmalıydı

Olsun yeterince yapmışsın demek canım. Şimdi dinlen.
Aynen, bak bugün neler yaptım
1 tepsi pizza, yarısı mantar, paprikalı, yarısı boş( küçük oğlum mantar yemez)
Milföyle yalancı patatesli mantı, küçüğüm hastalanmış, yemeğe gelmedi, büyük sadece 3 tane tadına bakmak için yedi, çok beğendi

Ellerine sağlık canım afiyetler olsun

Olacağı buydu gün de yapalım.
Bu kadar maharetli yemeyi ve yedirmeyi seven ,asla üşenmeyen kadınlar var yani bu topikte .
Bu kiloları boşa almadık hanımlar

Neyseki su içtim de yaradı diyenimiz yok

Güne bende okeyim bu arada çok severim hiç günüm yok o ayrı birşey ama mantığını seviyorum

tomrs memnun oldum canım.
Ben Meryem , iki erkek çocuk annesiyim. 2022 de emekli oldum. Antalya'da yaşıyorum.
Katılım formumuz doldurulmus çok teşekkür ederim.
Yarın fotoğrafli bir bildirim rica edeceğim.

Bu şekilde. Cok fazla bir kilon yokmuş hatta harika diyebilirim. İnşallah kendini iyi hissettigin kiloya sağlıkla inersin.

Aynen canım. Tatil işi olmaz ise 15 tatilde başlayayım.

14 Ocak pazar

12:00

3 incir

17:00

2 kabaktan Spagetti ( kendi yaptığım domates konservesiyle birlikte)
Tuzsuz olması gerekiyordu, unuttum, atarken aklıma geldi, neyseki tuzu az oldu

1 lt su

Bugün hep yattım, çoğunda uyudum, yemekten sonra çok kötü oldum, ayakta zor durdum, oğlanların yemeğini dinlene dinlene hazırladım
Şimdi daha iyiyim elhamdülillah

Elhan ffestinalente

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…