Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O gezegenfeza gezegenfeza harika bir insandır çevresindeki herkesi kendinden önce düşünür kendini ihmal eder hep çevresi mutlu olsun ister iyi yürekli yüce gönüllü bir kadındır benim fezom ❤️❤️❤️
Belli yani kendi kaç tepsi yiyebilir ki. Etrafına yapıyordur. Kıyamam. Maharetli kadın:KK9: . :KK200:

Tatlım vücudun erken saatte yemek ihtiyacı hissediyorsa bence yemelisin. Ne güzel yumurta yiyebiliyorsun. Ara öğün gibi oluyor bir nevi.
Diyetisyen konusunda bir şey diyemem kendi tercihin. :KK5:
Açlık hissetmiyorum ama yemezsem okulda içtiğim çay midemi bulandırıyor. Bir yumurta yetiyor bana. Diyetisyeni de şimdi yine konuştuk online değil yüzyüzeye karar verdik. En azından ölçüm var dedik. Ya da 15 tatil sonrasına kalacak.

Açlık hissetmiyorum ama yemezsem okulda içtiğim çay midemi bulandırıyor. Bir yumurta yetiyor bana. Diyetisyeni de şimdi yine konuştuk online değil yüzyüzeye karar verdik. En azından ölçüm var dedik. Ya da 15 tatil sonrasına kalacak.
Tuzsuz sarı leblebi yiyebilirsin tatlım çay mideni bulandirmaz. Öğün saatini geç yapmak istersen büyük kurtarıcı.

Canım bende kesinlikle gitmelisin. Son 5 kilo dirençli olabilir yeni bir sistemle verirsen daha hızlı gider diye düşündüm birde sen hemencik 5 kg yu verip korumaya geçersin ki o çok önemli şöyle 2-3 ay bir diyetisyen seni koruma konusunda yönlendirse bence çok işine yarar.

O gezegenfeza gezegenfeza harika bir insandır çevresindeki herkesi kendinden önce düşünür kendini ihmal eder hep çevresi mutlu olsun ister iyi yürekli yüce gönüllü bir kadındır benim fezom ❤️❤️❤️
Oy ne güzel düşünüyorsun benim için, gerçekten sevdiklerimi kendimden önce düşündüm hep, onlar mutlu olsun ki bende mutlu olayım ❤️❤️❤️

X