Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün şekerli geçti bugün tekrar başladım. Niyet ettim 21 gün şekersiz diyetini yapmaya

Teşekkür ederim maviş kaptanım leslie bosted zorlayabilir, benim yaptıgım 20 dk lık egzersiz çok yormuyor tavsiye ederim canım

İsminden bile belli zorlu olduğu
Hangisini öneriyorsan bir link koyabilir misin? Bir bakayım belki yaparım birşeyler.

Selam kaptancım. İnşallah güzel verimli bir hafta olur

Olcak tabii ki. 2 gram kaçamak yaptık diye haftamız bozulmaz

Örnek menü olmasına gerek yok canımcığım. Neyi seni üzdü dur bir bakalım tek tek.

Bir kere kahvaltı
Öğlen: hem et hem ekmek
Akşam: baklagil yemişsin ve ekmeksiz dozunda yemişsin.

Pastası da çilası olmuş işte. Geç olması itibariyle ufak bir pürüz ama bizi yolumuzdan alıkoyacak kadar birşeyi yok. Sadece böyle durumlarda dengeyi daha iyi sağlamak adına gündüzden az ekmekli gidersen bence vücudun onu da tolere edebilir

Suyunu göremedim ama. Suyunu da bol bol içtiysen oh mis.

Ay çokta severim. Benim listemde 1 öğün free. İlk free de evde tantuni yapıcam özel bir tarifin varsa açığım ben biraz kafama göre yapıyorum. O bile çok güzel oluyor

Şifa olsun ödülünü almışsın yola devam

Ohh tertemiz, şifa olsun
Senin geçen hafta listelerin bakıcam aklımda

12 Ocak Cuma

Menü yok
Su 1 lt bile olmamıştır

ffestinalente
Eki Görüntüle 3368990
2.544 adım 250 puan

Cordelia

Açlıkta mısın canım? Ben kaçırdım orayı.

Senin neye ihtiyacın var su için?

Oh tam haftasonuna yaraşır bir menü
Yine de iyi bir gün mü olur? Muhteşem bir gün olur. Haftasonunu böyle geçirebilmek sağlam irade ister. Birde suyunu iç ohh

Bildirim için teşekkürler canım
Afiyet olsun cuma menüsü ödülsüz olur mu bir adet baklavayla yetindigin için tebrikler kuzum.

Canım ceeeem ne güzel bir menü.
Afiyet olsun. Akşam ogununde balık , salata varsa eksinin eli kulağındadır bu şaşmaz Şalgam , turşu olmamak kaydıyla.

Senin yorumların neden bu kadar güzel
Bayılıyorum okumaya

DUYURULARA DUYARLI OLALIM
arwengsd Kırmızı Takım Kaptanı
ffestinalente Mavi Takım Kaptanı

Ellssa
sibel_84
patimsilizm
sibel_84
Jasminium84
Ceeeeeeeeeeee
Cordelia
menekse_kokusu
s i d e l y a
Margaret Hale
E Elagozlu
serap911
Busra196
Mthn83
gezegenfeza
Beth18
badem000
Elhan
Tesnim1903
aysenurt3991
yazarhanim35
Lavinia_98
@Ruveyda-
TemelinSafinazi
FitVenus
zeyneppk
succulentaski
WunderLost
@BLUEDENIZ
Papatyamaviss
inci-zehram
aypare ackerman
Nergis 35
Aomine Daiki
soffty
sara_28
MrsMuffin
HuzuRRR
M Meryem1306

Sevgili Masterfit Üyeleri,
Düzenli menü paylaşımı bizi hedefimize daha çabuk ulaştıracaktır. Ayrıca sizden özellikle rica edeceğim bir husus var.
Elimizden geldiği kadar paylasilan menülere yorum yazmaya çalışalım. Kaptanlarin görevi gibi düşünüp geri cekilmeyelim. Zaman probleminiz olduğunu biliyorum. Üç beş yorum esirgemeyelim lütfen.
Yapılan yorumlar hepimiz için çok önemli. Hayatınızda kolaylıklar sizinle olsun. Hepimizin birbirine destek olduğu çok güzel günler yaşama ümidiyle hepinizi öperim.

Beni onore ediyorsun, teşekkür ederim
Ben uzun uzun yazmayı çok severim hahah kaptanlık sebebiyle de elime iyice fırsat geçti birde minik oğlum fırsat verince değmesinler keyfime
Rica ederim canım kaptanım.
Akıcı, duru, pürüzsüz bir de tatlı bir üslup olunca okumak çok keyifli oluyor. Emekli bir edebiyat öğretmeni bunları keşfettiyse sende cevher var demektir az daha onure ol.

Operim Bulut' un minik parmaklarından.

Valla mı teşekkürler canım kaptanım

evet canım haklısın her yorum hem yapanı hem yapılanı motive ediyor

dün kasapla mı çalışıyorsunuz dedin çok kilo verenlere.. bugün boğazı çok kaşınıyormuş dikenli çalı sokup kaşımak istiyormuş senin şu hayalgücü geniş cümlelerin beni bitiriyor
Elhancııım o yüzden diyorum herkes kilosunu yazsın ki yorumlayalım
patimsilizm gece gözlüm, süzme balım nerelerde
geldim 6.30 da kalkıyorum her gün ama bugün daha çok meşgalem vardı.oğlum kütüphaneye gidecekti bugün onun yanına bişeyler hazırladım,kendi beslenmemi hazırladım,yarım saat eliptik yaptım duş al giyin dükkana geç anca... bir de bugün annemle pazar yapıcaz sonra kardeşle ikea ya gidicez yoğun bir gün olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…