Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya kıyamam inşallah bir an önce kolaylıkla iyileşirler canım

Daha önce 2 sefer yaptım, bu sefer karaciğer temizliği yaparmıyım bilmiyorum, şayet yapmazsam haftada 3 günlük açlık süresini uzatabilirim
Ben de 18-24 saat derken 1-2 defa 36 saat 1 defa da 72 saat sivi orucu yaptim herhsngi bir program takip etmedim. Keto diyet ve 18 saat sivi orucu yapiyordum zaten hadi 1.5 gun hadi 3 olsun derken oldu bitti.Bu 3 gün boyunca bitki çayları, siyah cay ve su ictim. Susuz yani ramazan orucu şeklinde aclik cok zor geliyor Ama belli bir hastaligim olsa ömur boyu ilac kullsnacagima 3 gunluk acliklari ayda 1 yapardim

günaydınnnn bugün sabah aralıklı oruç yapmıyorum bayadır kahvaltı olarak canım poğaça istedi pastaneye gitsemmi gitmesemmi arasında kalırken ofise geçip avuç içi kadar tam buğday ekmeğine iki çatal peynir koyup yedim hem karnım doydu hem pastane poğaçası ile miğdem yanmadı vuhuu cumartesiye hazırlık gibi gibi sankim

Annemi hastaneye getirdim sabah sekizde burdaydım
Kahvaltıyı okula götürürüm diye yanıma aldım ama hala bitmedi işimiz
Tansiyonum düştü

Sabah kan vermeye gittim hastaneye.
6 ay önceki sonuclarla karşılaştırmak için.
Dr 6 ayda 20 kg verdigimi duyunca bana bir sürü soru sordu tebrik ederim sizi dedi ay bı mutlu oldum o an

Yarın için çok heyecanlıyım

Evet, aslında yediğimiz şeyleri de düzeltebilsek, en azından paketli şeyler filan, tatlıyı, meyva dahil yemekten önce yemeyi öğrenebilsek çok daha kolay olur
Benim rekorum 23 gün açlık, tabi doktor kontrolünde
Ben doğuştan açlığı seviyorum ya
Yediğim zaman da pisboğazlığımdan yiyorum

Afiyet olsun canm spor harika bende dün akşam cikabildim yürüyüşe, Çarşamba çıkmamıştım, benim adım sayim, 9 bin adım ama çok kotuydum midemde şislik vardı rahatsizlik vermişti yürüyüş çok iyi geldi

Seni de tebrik ederim canım kilo vermek irade istiyor bi 10 daha versem çok süper olacak

bu apa seviyesi neymiş merak ettim feza ablacım aslında çok önceleri duymuştum da pek de bilmiyorum şimdi sen söyleyince hatırladım ve merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…