Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolaylıklar dilerim canım.Sabah ne güzel aktiviteler yapmışsın maşallah Az önce profilinde gördüm güncel tartini harikasın Okuyan gören arkadaşlar da yazar umarım. Canim menülere dalıyorum özel bir sebebi olan cevap olarak yazıyor haaa tamam diyorum artık. Önceliğim akşam ogunleri . Karbonhidratsiz gecirmişse bir de güneş batmadan yemişse çok beğeniyorum.
Annenle pazarın , kardeşinle ikea gezin keyifli , bereketli olsun.

Nefis yemek tariflerine bakarım tarifler için.
+300 gr almışım dünden. Neyse çok gelmedi

sağol balım teşekkür ederim
Canım ceeeem ne güzel bir menü.
Afiyet olsun. Akşam ogununde balık , salata varsa eksinin eli kulağındadır bu şaşmaz Şalgam , turşu olmamak kaydıyla.
Yaaaa şekerimsin sen benim Teşekkürler canım Yok tatlım turşu şalgam yoktu ödem yapar zaten şişim onları yaklaştırmam yamacıma

Mandalina çayı iyidir iyi
Hiç bilmiyorum ki onu
Abla kızma bişi diycem
Cuma çıkışı yada bayram namazı sonrası imam yardım kutusu ile kapıda bekler ya öyle hissettim
Bir yorumda benden gelsin
Aslında gerçekten yapılan doğruların takdir edilmesi çok hoşumuza gidiyor ama hepsine yetişmek zor. Bizi birbirimize mi zimmetlesen yine

Teşekkür ederim canım
Yani haksız mıyım ikisinde de

L LESA76 canım aktifsen ve grupta devam edeceksen bı çay içelim diyorum. Sonra ilişkimizi resmilestiririz ne dersin

çok sağol Elhancım ben de elimden geldiğince yorumlayacağım, mavi takımı eleştirelim biraz kırmızı takım zaten dikkat edeceği içinnnn..... pazara gideyim de bol bol yeşillik falan alayım yaa dimi yoksa annem bigün pizza bigün haşhaşlı çörek yok tahinli çörek yok pasta revani tarif denemeyi seviyorda kilolu kendide ikna edemiyorum. Ben az yiyorum bana hareket lazım diyor hayır anne az yiyor olabilirsin ama gevrek kek böreğin azı çoğu olmuyor diyemiyorum küser çünkü o bir başak burcu kardeşim aradı ikea yarına kaldı daha iyi yürüyüşümü yaparım rahatça

al işte yine benzetme takımlar içinde olabilir bak ne de iyi olur hem kalabalıklaşıyoruz ya

Ahhh bu annelerr benim annem de küsüyor hergun aynı şeyi söylüyorum ama ben de anneyim ama kızım 56 kilo yinede derim aman kızım dikkat et yeme.cok kilo alma diye

Nerden geldi aklına benzetmeye bak supersin

Ahhh bu annelerr benim annem de küsüyor hergun aynı şeyi söylüyorum ama ben de anneyim ama kızım 56 kilo yinede derim aman kızım dikkat et yeme.cok kilo alma diye
çok iyi yapıyorsun ben bebeklikten obez olduğum için hep oğlum da öyle olur diye korktum ve bu bilinçle büyüttüm ve hep derim sanki belinde kat olmaya başlamış dikkat et diye... hemen aralıklı beslenir düzene sokar

Bilinçli anne olmak böyle bir şey işte ıyi yapmışsın sende
Benim de genç kizligim hep kilolu idi

Cok gecmis olsun canim insan bebegi o durumdayken elinden bir sey gelmiyor ya kafayi yiyor ben de onunla beraber agliyordum dün çok kötüydüm parol ictim eşim islak bezle atesimi düşürmeye calisti, gece boyu da terlemişim. Işe de gitmedi bebege o bakiyor insallah daha kotu olmam şimdi iyi gibiyim heryerim agriyor ama olsun. Maskeyle geziyorum, maskeyle emziriyorum şimdilik gecmedi ona insallah da geçmez çok sağol önerdiklerin için, reglle denk gelmese iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…