Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günlerim çık yoğun geçiyor ke ndime hiç zaman ayıramıyorum kankişim annem bende olunca gelenim gidenim bitmiyor sagolsunlar kimse yokken de anca ev işleri yemek torun falan filan akşamı ediyorum sayfalar doluyor taşıyor okuyamuyorum takip edemiyorum
Amaaaaaa hepinizi cokkkk seviyorum kizlarrrrr😘😘😘😘opuldunuzzzz
Her şeye rağmen bizi ihmal etmiyorsun :dua::KK200:
24 saat yetmiyor ki...:KK14: yoğunluğunun farkındayım. Annem yaşliliginda benim yanımdaydı şu an seni çok iyi anlıyorum. :KK68:

Afiyet olsunnn gece gece benim de canim tavuk pilav cekti 😄😄 bu arada benim ateş tavan titriyorum insallah bebege bulasmaz yoksa halimiz harap 🫠 ondan yazamadim 🤧🤧
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Her şeye rağmen bizi ihmal etmiyorsun :dua::KK200:
24 saat yetmiyor ki...:KK14: yoğunluğunun farkındayım. Annem yaşliliginda benim yanımdaydı şu an seni çok iyi anlıyorum. :KK68:
Günaydın 😍
Boğazım çok kaşınıyor dikenli çalı sokup kaşımak istiyorum 🙄
Soğuk algınlığı kürü hazırladım kendime
Bal gerçekten rahatlatıyor ama yasak ama onun verdiği yumuşaklık iyi hissettiriyor.
Şekersiz yapan grup ne alemde aklıma geldiniz nasıl gidiyor
Geçmiş olsun canim Allah şifa versin herkese

Aynen Elhan Elhan 24 saat yetmiyor bazen büyüklerimiz yaşlanınca yapacak bir sey yok bakalım bizler ne olacağız şimdi ki gencler evlatlarımız kendilerine zor yetiyor allah kimseyi kimseye muhtac bırakmasın evladın dahi olsa
o yuzden ne yapıyoruz bu sayfadan kopmuyoruz😍😍 vucudumuza sagligimiza yatırım yapıyoruz 🤩🚶‍♀️🚶‍♀️

Bu hafta birde öyle dene bak gör farkı hatta birlikte içelim bende 3 lt ye çıkayım. 00.00 itibariyle şişemi doldurmaya gidiyorum 😂
Ayy bende icebilsem 😍
Tamam bakalım dürtükle beni mutlaka bak 😂
Durtmeyle oluyorsa daha ne 😍
Sağol canim önerilerin için hepsine tek tek dikkat edicem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 şimdilik onda bir şey yok daha önce korona olmustu çok çok zordy gercekten aglamaktan dile gelmişti 🥺🥺🥺 uyumadan da burnunu nemlendirip uyudum ikimiz başbaşayız umarim kisa sürede atlatabiliriz 😵‍💫🫶🏻🫶🏻🫶🏻 sen atesliyken ilac icebiliyor muydun? Ben kullanamiyorum emziriyorum diye c vitaminli şeker attim sadece agzima 🤧
Canım toz zencefil zerdeçal tarçın limon bal ve sirke karıştırıp iç ben hastalık dönemlerinde yaparım tavsiye ederim 😘
Hem doğal hem enerji hem şifa inşallah 😍
Takimlarimiz hayırlı olsun...
Bugünkü menumu yazayım
Sabah
Yarım haş.yumurta
Yarım dilim ekmek
Kucuk bir dilim kaşar peyniri

Ara
1 avuç leblebi
Kucuk muz
Öğlen
1 tabak(tabağı doldurdumda yedim ama çok geldi zor yedim) kereviz yemeği

Ara
1 Altınbaşak üstüne ayva receli koyup yedim

Akşam
Yarım lavaş et döner

Disari çıktık doğum günüm diye
1 duble içki
2 3 tatlı kaşığı humus
Yogurt
2 3 kaşık ciğer
3 tane çiğ köfte
2 3 kasik borulce
Biraz meyve

Bugün az yurudum
7049 adim=705 puan Cordelia Cordelia

Elhan Elhan @arwengsd
Oyyy küçük kızımız büyümüş mutlu sağlıklı yaşların olsun canım 😘

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Geçmiş olsun canim Allah şifa versin herkese

Aynen Elhan Elhan 24 saat yetmiyor bazen büyüklerimiz yaşlanınca yapacak bir sey yok bakalım bizler ne olacağız şimdi ki gencler evlatlarımız kendilerine zor yetiyor allah kimseyi kimseye muhtac bırakmasın evladın dahi olsa
o yuzden ne yapıyoruz bu sayfadan kopmuyoruz😍😍 vucudumuza sagligimiza yatırım yapıyoruz 🤩🚶‍♀️🚶‍♀️
Mevzuyu, saatten, yaşlılık ve evlattan şişkoluga bağladın ya helal olsun tatlışım:super:
:KK74:

Hep birlikte huzurlu olalım insalahhhh ❤️🤲🙏

Yaşasin her köşe başında seni hayal edicim. :KK68:Beremi sıkı sıkı geçireceğim . Hastalıklar uzak olsun bizden. :dua:
Ohh yürüyün kıskandım valla. büyük çocuğu kursa yolladım,küçük uyuyor. Onu da bir yere yollasam ben de yürürdüm. Az daha büyüsün bakalım.inşallah o da olur.

Günaydın 😍
Bal gerçekten rahatlatıyor ama yasak ama onun verdiği yumuşaklık iyi hissettiriyor.
Cok gecmis olsun Rabbım sifalar versin

Sağol canim önerilerin için hepsine tek tek dikkat edicem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 şimdilik onda bir şey yok daha önce korona olmustu çok çok zordy gercekten aglamaktan dile gelmişti 🥺🥺🥺 uyumadan da burnunu nemlendirip uyudum ikimiz başbaşayız umarim kisa sürede atlatabiliriz 😵‍💫🫶🏻🫶🏻🫶🏻 sen atesliyken ilac icebiliyor muydun? Ben kullanamiyorum emziriyorum diye c vitaminli şeker attim sadece agzima 🤧

Canım parolla ayakta kalmaya çalıştım. Emzirirken en güvenli olan o olduğu için. Normalde de ben d vitamini magnezyum ve bir multivitamin kullanıyorum. Doktor elstra zinco c plus ekledi. O iyi geliyormuş. Meyve va okey de hızlı da birşey lazım. Başka da birşey içemedim. İyi yapmış burun sende de onda da önemli. Çok kovid eskisi gibi değil. Olsa bile birkaç ateşi olur ama o kulak. Allahım düşmanıma vermesin. İnim inim inledi çocuğum ve hiçbirşey yapamadım.

Takimlarimiz hayırlı olsun...
Bugünkü menumu yazayım
Sabah
Yarım haş.yumurta
Yarım dilim ekmek
Kucuk bir dilim kaşar peyniri

Ara
1 avuç leblebi
Kucuk muz
Öğlen
1 tabak(tabağı doldurdumda yedim ama çok geldi zor yedim) kereviz yemeği

Ara
1 Altınbaşak üstüne ayva receli koyup yedim

Akşam
Yarım lavaş et döner

Disari çıktık doğum günüm diye
1 duble içki
2 3 tatlı kaşığı humus
Yogurt
2 3 kaşık ciğer
3 tane çiğ köfte
2 3 kasik borulce
Biraz meyve

Bugün az yurudum
7049 adim=705 puan Cordelia Cordelia

Elhan Elhan @arwengsd
İyi ki doğdun canım. Bir oğlak daha :KK5:
Abla ya çok şekersin 😁😁🥰🥰🥰

Sabah tartıda ne kadar ufalmadı göreceğim 😁 Evde yaptım tantuniyi. Ekmek arasına yine de bolca yeşillik koydum. Domates soğan maydonoz vs. Browniyi de 1 haftadır canım çekiyordu yemedim bugüne nasipmiş 😁😁 dengeyi önemsiyorum kaptanım. İnşallah çabuk gelen çabuk gider felsefesiyle kalıcı olmadan iteleyeceğim artısını✋🤗
Afiyet olsun canım.
Akşam yediklerimi eriteyim dedim
15 dak yürüdüm yürüyüş bandında ama aşağı komşu tak tak vurdu haklı gece olmuş 4 devam edemedim daha
Birde mekik cektim
Bölgesel harekete giriyor sanırım
15 dak yürüyüş=150 puan
50 mekik= 50 puan

Toplam spor puanı=905 puan Cordelia Cordelia
Saat 4 de mi:nazar::nazar::nazar::nazar:çok azimlisin.
yine de o saatte uyusan daha iyi sanki canım. Vucüt gece uykusunda kendini yeniliyor. Malum hastasın hem .
Günaydın 😍
ADaçayı gargarası yapabilirsin kankacım.
Günde 3 4 kez. İki güne rahatlatıyor beni .geçmiş olsun.😘
Canım parolla ayakta kalmaya çalıştım. Emzirirken en güvenli olan o olduğu için. Normalde de ben d vitamini magnezyum ve bir multivitamin kullanıyorum. Doktor elstra zinco c plus ekledi. O iyi geliyormuş. Meyve va okey de hızlı da birşey lazım. Başka da birşey içemedim. İyi yapmış burun sende de onda da önemli. Çok kovid eskisi gibi değil. Olsa bile birkaç ateşi olur ama o kulak. Allahım düşmanıma vermesin. İnim inim inledi çocuğum ve hiçbirşey yapamadım.
Çok çok geçmiş olsun canım ❤️

Günnnnooooooooo :21:

inanimate-insanity-osc.gif

X