Popüler Konu LenaG ile MasterFit

dün kasapla mı çalışıyorsunuz dedin çok kilo verenlere.. bugün boğazı çok kaşınıyormuş dikenli çalı sokup kaşımak istiyormuş :KK45: senin şu hayalgücü geniş cümlelerin beni bitiriyor :KK48::KK200:

Elhancııım o yüzden diyorum herkes kilosunu yazsın ki yorumlayalım:KK51:

geldim :KK60: 6.30 da kalkıyorum her gün ama bugün daha çok meşgalem vardı.oğlum kütüphaneye gidecekti bugün onun yanına bişeyler hazırladım,kendi beslenmemi hazırladım,yarım saat eliptik yaptım duş al giyin dükkana geç anca... bir de bugün annemle pazar yapıcaz sonra kardeşle ikea ya gidicez yoğun bir gün olacak:21:
Kolaylıklar dilerim canım.Sabah ne güzel aktiviteler yapmışsın maşallah 🧿 Az önce profilinde gördüm güncel tartini harikasın :KK9: :super:Okuyan gören arkadaşlar da yazar umarım. :KK51:Canim menülere dalıyorum özel bir sebebi olan cevap olarak yazıyor haaa tamam diyorum artık. Önceliğim akşam ogunleri . Karbonhidratsiz gecirmişse bir de güneş batmadan yemişse çok beğeniyorum. :KK36:
Annenle pazarın , kardeşinle ikea gezin keyifli , bereketli olsun. :dua::KK200:

Ay çokta severim. Benim listemde 1 öğün free. İlk free de evde tantuni yapıcam 🥳 özel bir tarifin varsa açığım 😬 ben biraz kafama göre yapıyorum. O bile çok güzel oluyor 😍

Şifa olsun ödülünü almışsın yola devam 💙
Nefis yemek tariflerine bakarım tarifler için. 🤗
+300 gr almışım dünden. Neyse çok gelmedi 😁

İsminden bile belli zorlu olduğu 😊
Hangisini öneriyorsan bir link koyabilir misin? Bir bakayım belki yaparım birşeyler.

Olcak tabii ki. 2 gram kaçamak yaptık diye haftamız bozulmaz 💙

Örnek menü olmasına gerek yok canımcığım. Neyi seni üzdü dur bir bakalım tek tek.

Bir kere kahvaltı 💯
Öğlen: hem et hem ekmek 💯
Akşam: baklagil yemişsin ve ekmeksiz dozunda yemişsin.

Pastası da çilası olmuş işte. Geç olması itibariyle ufak bir pürüz ama bizi yolumuzdan alıkoyacak kadar birşeyi yok. Sadece böyle durumlarda dengeyi daha iyi sağlamak adına gündüzden az ekmekli gidersen bence vücudun onu da tolere edebilir 💙

Suyunu göremedim ama. Suyunu da bol bol içtiysen oh mis.

Ay çokta severim. Benim listemde 1 öğün free. İlk free de evde tantuni yapıcam 🥳 özel bir tarifin varsa açığım 😬 ben biraz kafama göre yapıyorum. O bile çok güzel oluyor 😍

Şifa olsun ödülünü almışsın yola devam 💙

Ohh tertemiz, şifa olsun 😍
Senin geçen hafta listelerin bakıcam aklımda 💙

Açlıkta mısın canım? Ben kaçırdım orayı.

Senin neye ihtiyacın var su için? 😊

Oh tam haftasonuna yaraşır bir menü 💙
Yine de iyi bir gün mü olur? Muhteşem bir gün olur. Haftasonunu böyle geçirebilmek sağlam irade ister. Birde suyunu iç ohh😍
sağol balım ❤️teşekkür ederim 😘😘
Canım ceeeem ne güzel bir menü. :super:
Afiyet olsun. Akşam ogununde balık , salata varsa eksinin eli kulağındadır bu şaşmaz :sampiyon:Şalgam , turşu olmamak kaydıyla. :confused:
Yaaaa şekerimsin sen benim ❤️Teşekkürler canım 💕Yok tatlım turşu şalgam yoktu ödem yapar zaten şişim onları yaklaştırmam yamacıma 🤗😅

Mandalina çayı iyidir iyi :ıslık::ıslık:
Hiç bilmiyorum ki onu 🙄
🥰DUYURULARA DUYARLI OLALIM 🥰
arwengsd arwengsd Kırmızı Takım Kaptanı
@ffestinalente Mavi Takım Kaptanı

@Akrrep
@sibel_84
patimsilizm patimsilizm
@sibel_84
@Jasminium84
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
@Cordelia
@menekse_kokusu
@s i d e l y a
@Margaret Hale
@Elagozlu
@serap911
@Busra196
Mthn83 Mthn83
@gezegenfeza
@Beth18
@badem000
Elhan Elhan
@Tesnim1903
@aysenurt3991
@yazarhanim35
@Lavinia_98
Keira- Keira-
@TemelinSafinazi
@FitVenus
@zeyneppk
@succulentaski
@WunderLost
L LESA76
@Papatyamaviss
@inci-zehram
@aypare ackerman
Nergis 35 Nergis 35
@Aomine Daiki
@soffty
@sara_28
@MrsMuffin
@HuzuRRR
@Meryem1306

🌟 Sevgili Masterfit Üyeleri,
Düzenli menü paylaşımı bizi hedefimize daha çabuk ulaştıracaktır. Ayrıca sizden özellikle rica edeceğim bir husus var. :KK68:
Elimizden geldiği kadar paylasilan menülere yorum yazmaya çalışalım. Kaptanlarin görevi gibi düşünüp geri cekilmeyelim. Zaman probleminiz olduğunu biliyorum. Üç beş yorum esirgemeyelim lütfen. :dua::KK200:
Yapılan yorumlar hepimiz için çok önemli. Hayatınızda kolaylıklar sizinle olsun. Hepimizin birbirine destek olduğu çok güzel günler yaşama ümidiyle hepinizi öperim. :KK15:
Abla kızma bişi diycem
Cuma çıkışı yada bayram namazı sonrası imam yardım kutusu ile kapıda bekler ya öyle hissettim 😍
Bir yorumda benden gelsin ♥️
Aslında gerçekten yapılan doğruların takdir edilmesi çok hoşumuza gidiyor ama hepsine yetişmek zor. Bizi birbirimize mi zimmetlesen yine 😍

dün kasapla mı çalışıyorsunuz dedin çok kilo verenlere.. bugün boğazı çok kaşınıyormuş dikenli çalı sokup kaşımak istiyormuş :KK45: senin şu hayalgücü geniş cümlelerin beni bitiriyor :KK48::KK200:

Elhancııım o yüzden diyorum herkes kilosunu yazsın ki yorumlayalım:KK51:

geldim :KK60: 6.30 da kalkıyorum her gün ama bugün daha çok meşgalem vardı.oğlum kütüphaneye gidecekti bugün onun yanına bişeyler hazırladım,kendi beslenmemi hazırladım,yarım saat eliptik yaptım duş al giyin dükkana geç anca... bir de bugün annemle pazar yapıcaz sonra kardeşle ikea ya gidicez yoğun bir gün olacak:21:
Teşekkür ederim canım
Yani haksız mıyım ikisinde de 🙄😂

LİG SIRALAMASI 12 OCAK 2024

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@yazarhanim3581.0👑👑
@Cordelia82.9
@Tutku4483.9
@Meryem130687.2

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@sara_28105.5@soffty58.55
@ffestinalente110.4 Keira- Keira- 58.9
patimsilizm patimsilizm 59.9

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
L LESA76 canım aktifsen ve grupta devam edeceksen bı çay içelim diyorum. Sonra ilişkimizi resmilestiririz ne dersin 😍

Kolaylıklar dilerim canım.Sabah ne güzel aktiviteler yapmışsın maşallah 🧿 Az önce profilinde gördüm güncel tartini harikasın :KK9: :super:Okuyan gören arkadaşlar da yazar umarım. :KK51:Canim menülere dalıyorum özel bir sebebi olan cevap olarak yazıyor haaa tamam diyorum artık. Önceliğim akşam ogunleri . Karbonhidratsiz gecirmişse bir de güneş batmadan yemişse çok beğeniyorum. :KK36:
Annenle pazarın , kardeşinle ikea gezin keyifli , bereketli olsun. :dua::KK200:
çok sağol Elhancım :KK60: ben de elimden geldiğince yorumlayacağım, mavi takımı eleştirelim biraz :KK45:kırmızı takım zaten dikkat edeceği içinnnn..... :KK51::KK28: pazara gideyim de bol bol yeşillik falan alayım yaa dimi yoksa annem bigün pizza bigün haşhaşlı çörek yok tahinli çörek yok pasta revani :KK53: tarif denemeyi seviyorda :KK51: kilolu kendide ikna edemiyorum. Ben az yiyorum bana hareket lazım diyor hayır anne az yiyor olabilirsin ama gevrek kek böreğin azı çoğu olmuyor diyemiyorum küser çünkü o bir başak burcu :işsiz: kardeşim aradı ikea yarına kaldı daha iyi yürüyüşümü yaparım rahatça :KK28:

Hiç bilmiyorum ki onu 🙄

Abla kızma bişi diycem
Cuma çıkışı yada bayram namazı sonrası imam yardım kutusu ile kapıda bekler ya öyle hissettim 😍
Aslında gerçekten yapılan doğruların takdir edilmesi çok hoşumuza gidiyor ama hepsine yetişmek zor. Bizi birbirimize mi zimmetlesen yine 😍
al işte yine benzetme :KK48: takımlar içinde olabilir bak ne de iyi olur hem kalabalıklaşıyoruz ya

çok sağol Elhancım :KK60: ben de elimden geldiğince yorumlayacağım, mavi takımı eleştirelim biraz :KK45:kırmızı takım zaten dikkat edeceği içinnnn..... :KK51::KK28: pazara gideyim de bol bol yeşillik falan alayım yaa dimi yoksa annem bigün pizza bigün haşhaşlı çörek yok tahinli çörek yok pasta revani :KK53: tarif denemeyi seviyorda :KK51: kilolu kendide ikna edemiyorum. Ben az yiyorum bana hareket lazım diyor hayır anne az yiyor olabilirsin ama gevrek kek böreğin azı çoğu olmuyor diyemiyorum küser çünkü o bir başak burcu :işsiz: kardeşim aradı ikea yarına kaldı daha iyi yürüyüşümü yaparım rahatça :KK28:
Ahhh bu annelerr benim annem de küsüyor hergun aynı şeyi söylüyorum ama ben de anneyim ama kızım 56 kilo yinede derim aman kızım dikkat et yeme.cok kilo alma diye

Hiç bilmiyorum ki onu 🙄

Abla kızma bişi diycem
Nerden geldi aklına benzetmeye bak supersin 🤪

Ahhh bu annelerr benim annem de küsüyor hergun aynı şeyi söylüyorum ama ben de anneyim ama kızım 56 kilo yinede derim aman kızım dikkat et yeme.cok kilo alma diye
çok iyi yapıyorsun :KK200: ben bebeklikten obez olduğum için hep oğlum da öyle olur diye korktum ve bu bilinçle büyüttüm ve hep derim sanki belinde kat olmaya başlamış dikkat et diye... hemen aralıklı beslenir düzene sokar

çok iyi yapıyorsun :KK200: ben bebeklikten obez olduğum için hep oğlum da öyle olur diye korktum ve bu bilinçle büyüttüm ve hep derim sanki belinde kat olmaya başlamış dikkat et diye... hemen aralıklı beslenir düzene sokar
Bilinçli anne olmak böyle bir şey işte ıyi yapmışsın sende
Benim de genç kizligim hep kilolu idi

Canım parolla ayakta kalmaya çalıştım. Emzirirken en güvenli olan o olduğu için. Normalde de ben d vitamini magnezyum ve bir multivitamin kullanıyorum. Doktor elstra zinco c plus ekledi. O iyi geliyormuş. Meyve va okey de hızlı da birşey lazım. Başka da birşey içemedim. İyi yapmış burun sende de onda da önemli. Çok kovid eskisi gibi değil. Olsa bile birkaç ateşi olur ama o kulak. Allahım düşmanıma vermesin. İnim inim inledi çocuğum ve hiçbirşey yapamadım.
Cok gecmis olsun canim insan bebegi o durumdayken elinden bir sey gelmiyor ya kafayi yiyor ben de onunla beraber agliyordum 🥺 dün çok kötüydüm parol ictim eşim islak bezle atesimi düşürmeye calisti, gece boyu da terlemişim. Işe de gitmedi bebege o bakiyor insallah daha kotu olmam şimdi iyi gibiyim heryerim agriyor ama olsun. Maskeyle geziyorum, maskeyle emziriyorum şimdilik gecmedi ona insallah da geçmez 🙏🏻 çok sağol önerdiklerin için, reglle denk gelmese iyiydi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

X