Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler arwengsd

Simdi mesela ben neler yemissin oncesinde neler uygulamissin gecmise donup bakmak istedim mesajlarindan ama opps diyor gizli neyse vermis tebrikler diyip önümüze bakiyoruz baska care yok
Genelde hep ayni şeyleri yedim. 1.5 paket müsli bitirdim bayagi tok tutuyor ve lezzetli hatta fotografini da atayim.
Yagsiz tuzsuz salata, yagsiz tuzsuz haslanmis tavuk, yagsiz tuzsuz makarna çok su içtim genelde 4 ltden fazla, filtre kahve de çok içtim bayagi tok tutuyor ve bol emzirme o da faydaliymiş

Eklentiler

• 20240112_110935.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 23
Tebrikler arwengsd

Simdi mesela ben neler yemissin oncesinde neler uygulamissin gecmise donup bakmak istedim mesajlarindan ama opps diyor gizli neyse vermis tebrikler diyip önümüze bakiyoruz baska care yok

Tatlım burayı tıkla
Bu çıkacak
Burayı tıkla
Bu çıkacak

Buraya aradığın üyeyi yaz. Tüm mesajlarına ulaşabilirsin.Mesaj sayılarının üzerine tıklayarak tabi ki

Daha da eksiler getirsin insallah ben de haftaya cok guzel bir eksi bekliyorum kendimden Ocak sonu 57 yi gormeliyim

Tebrikler arwengsd

Yukarda sağda takip etyanında 3 nokta varya ona tıkla kimler ne yazmışa tıkla oradan yazılan mesajları görebilirsin.

Sağol bebeğim inşallah
Geçen hafta: 61,50
Bugün: 60,55
Fark: -950 gr
Yüzde: 1,54

Elhan
@sibel_84

Eki Görüntüle 3368326
Maşallah kaptanıma

takımda ay sonu hedefleri almıştık ona ulaşmaya çalışıyorum çabucak ulaşırsın metabolizman hızlı senin maşallah
Bu kadar hizli oldugunun farkinda degildim. Aslinda benim gibi belki bir başkasi yese 64te takili kalmazdi o kesin ama hamileyken saglik ocaginda doktor senin kilon yok ödem fazla demişti. Marketten tavuk alip yiyecegine hiç yeme o şişiriyor demisti. Ne kadar doğru bilemicem bilmiyordum ay sonu hedefi oldugunu ben de özel bir sebebi var sandim umarim verirsin ay sonuna gelmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…