Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa tam yakalamıştım 2 dk bakmadım 2 sayfa gelmiş

Ay ne güzel günmüş ayol bugün sevdim

Umarım inşallah nasip olsun. 2 kedi evladımız bir tane de 5 aylık oğlumuz var. Zor mu? Evet ama muhteşem. Bulutun, abisiyle ablasını gördüğü o an çırpınışları o kadar güzel ki. Onların da sabahları korkup gelmemesi ama gece uyurken mutlaka bir kontrol etmeleri yanında uyumak istemeleri. En doğru kararlarımdan bir tanesi. Maddi manevi büyük bir sorumluluk hayvan sahiplenmek ama herşeyine değer.

Seni öyle bir gerçeklerle yüzleştirmiş ki zaten uymasan sorun var derdim ama çok şükür ne yaptığını bilen birisiymiş. O kadar emek vermişsin ama sonucunda kurtulmuşsun

Ben lisedeyken bu espriyi çok yapardık
Ahhh ilk gençlik yıllarım geldi aklıma

Peki bunun bir espri olduğunu anlayamamış olmam ne demek istediler acaba diye düşünüyor olmam

1.2 kg haşimato için o kadar muhteşem ki
Maşallah 41 kere. Hem gıdım gıdın diye düşünme. Böyle böyle birikicek sonucu muhteşem olucak

Özellikle inceleceğim menülerini oğlumu uyutunca. Ama hevesin kaçmasın mutlaka biryerde gözden kaçan bir durum vardır onu bulalım ki tekrarı olmasın birde kg vermesen bile sıkılaşmış olabilirsin, kas kütlen artmış, yağ kütlen azalmış olabilir. Mezura ölçümü yap bence sen eğer yapmıyorsan. Böyle durumlarda cm ölçersin bakarsın sıkılaştın mı ne oldu diye

11 Ocak Menüm - Z raporum

(Gecikme için kusura bakmayın. Kocamda kovidin yumuşak kollarına teslim oldu hsjsj önce giren önce çıkar mantığıyla ben şimdi onlara bakıyorum )

14:29 İlk Öğün

1 dolu kase tarhana çorbası
4-5 kaşık tavuk sote
1 minik kase mix salata
1.5 dilim ekmek

19.00 İkinci Öğün

1 kase şehriye çorbası
1 dilim ekmek
3-4 adet acı biber (hastalıktan dolayı yiyorum)
1 kase patatesli fasülye yemeği

2.5 lt su içildi.

Keşke bu kadarla bitseydi ama bitmedi onları da yapmadığım ara öpün niyetine saydım.

2 kase çeçil peyniri
5-6 adet fındık
1 dolu kase çekirdek
Gidip gelerek yemeki fasulye ve şehriye kaşıklama hsjsjs

Eklentiler

• IMG_5244.jpeg
    146 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5243.jpeg
    256,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5253.jpeg
    246,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Karatay diyor ya şişirilen,kabaran her şey sizi de şişirir diye

Hayırlı cumalar
Nasılsınız arkadaşlarım ablalarım. Bu hafta hiç gelmedim. Biraz kafamı toplamaya ihtiyacım vardı. Biliyorsunuz diyete çok uyum sağlayamadım, bir türlü istediğim düşüşü yakalayamadım. Modum düştü derken bu hafta içi kendimi biraz dinlendirip daha net ve kararlı bir şekilde geri dönmeye karar verdim. Bu süreçte diyet modundan çıktım ama kendimi bugüne hazırladım. Daha önceki başlangıcımda neler yaptım tekrar nasıl motive olabilirim bunun için çalıştım. Bugün bir diyetisyen ile 15 günlük bir programa başlıyorum.

Evet bugün bir hafta diyet dışı beslenme WC sorunu ve regl ile birlikte artı çıkacağım. Çok özür dilerim özellikle takım arkadaşlarım ve kaptanımdan. Ama bu dinlemeye gerçekten ihtiyacım varmış daha iyi bir şekilde dönebilmek için.
Bugün artıyım ama bundan sonra eksilerle geleceğim buraya. Bu son savruluşumdu artık kararlı adımlarla hedefe doğru ilerleyecegim.
Elhan sibel_84

çok iyi yapmışsın bak nasıl enerjikleşmişsinbende eksilerle geleceğim artıkkk hadi başlayalımmm

Sağol canım benim kendimi inanılmaz ince hissediyorum ama tartıya yansımaması beni yıktı ölçülerimi hiç almadım yarın sabah alayım birde haftaya ölçülerimi alayım bakalım fark olacak mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…