Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 Ocak SalI

21.00
1 kase glütensiz makarna
1 kutu ton balığı
1 kase yeşil salata
1 kase yoğurt
1 portakal
1 elma

Su: 2 lt
Adım: 9.139
Spor puanı: 913

Elhan Elhan Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84

IMG_6160.jpeg

09.01.2024

10:00 kahvaltı
1 tabak yeşillik roka tere
1 dilim süzme peynir
1 yumurtadan menemen
2 dilim tam buğday ekmek

14:00 1 fincan Türk kahvesi
1 avuç fırınlanmış nohut

17:30 akşam 1 dilim fırın karnıbahar mücver (unsuz)
1 tabak salata
2 yemek kaşığı yoğurt

21:00 1 fincan Türk kahvesi
1 kare bitter çikolata

2 litre su
Adım 5500 - 550 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun canımm gayet güzel 😍

3yk makarna yedim canim. yaninda salata 😁
Hmmm anlaşıldı merkez, afiyet olsun canım 😁💙😍

Sabah 11.00 2 haslanmis yumurta 2 dilim ekmek
16.00 1 kase kakaolu yulaf
20.00 1 baget tavuk 2 kasik yogurt 3 kasik bulgur
4.8 lt su
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım çok güzel 🥰🥰

9 ocak salı

Sabah 12.00

Menemen
Sucuk
Süzme peynir
2 dilim garip ekmek

Akşam 19.00

Yarım tabak patates oturtma
1 wasa
1 büyük kase kerevizli yoğurt

Sabah az sütlü hindiba kahvesi içmiştim birazdan tekrar içicem

Suyu ölçmedim
Spor da 6755 adım yürüyüş

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84
Afiyet olsun canım güzel olmuş 😍🥰

8 Ocak Pazartesi
Kahvaltı 09.00
Peynir zeytin
1 d tam tahıllı uno

Ara 11.30
2 kare sütlü çikolata

öğle 13.00
Kabaklı omlet
1 kase yoğurt

Akşam 18.00
4 köfte
Yarım kase spagetti
Yarım kase yoğurt

Su 1,5 lt

8 Ocak Salı
Kahvaltı 09.15
1 h yumurta
Peynir zeytin
1 d tambuğday

Ara 11.00
Yulaf bar

Öğle 13.30
Tambuğday lavaşa tonbalıklı dürüm

Akşam 17.30
1 kase etli patates yemeği
2 kase salata

Ara 21.00
1 avuç leblebi, kabak çekirdeği
Su 2 lt
Güzel canım afiyet olsun 😍🥰💙

9 Ocak menüm
10.00 hindi füme 1 dilim tbe üçgen peynir 7 zeytin Yeşillik havuç
14.30 mantarlı yumurta 1 dilim tbe 3 yk yoğurt yeşillik
17.30 5 yk patates püresi(soğan ve salça ile) salata
21.30 1 latte
17.502 adım :ıslık:
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84
Adımlaaarrrrr 🎉🤩🥳💙💙😍🥰🥰

Afiyet olsun canım 😍🥰

18:30
Aslinda sabahtan kendime salata hazirlamistim ama sonra bir tatli krizim tuttu
Krep arasina 1 yk tahin pekmez sürüp yedim

Bunlari hep geciken regl yaptiriyor🥲
Hihi kriz sebebi netlesti cok sukur 1 hafta gecikme sonucunda geldi regl 😍🙏🌸 neyse ben eliptigimden yaziyorum kizlar yapmayanlardan ondeyim😏😎

Gunaydin hepinize😘

Off iyi dayanıyorsun maşallah ben de isterdim tutmayı ama cesarete demiyoruminanilmaz dinç hissediyorum insan hem de 72 saat tuttugunda

Ohh ne guzel en çok istediğimiz.
beni en çok etkilyen filtre kahve oluyor onu içtiğim zaman açlık aklıma gelmiyor hiç canım günde 2 tane içiyorum kahve öğlen gibide 1 türk kahvesi içiyorum.

Rahmetli annemin ismi 3.kiz olunca
2. Teyzem Songül bakmislar bu tutmayınca anneme bu ismi vermişler şans kısmet üst üste dayilarim olmuş ama hep üzülürdüm anlamsız bir isim diye kızıma koymak isterdim Ayşe Fatma olsaydı 🥺😥
canım bnm başın sağolsun annesizlik ne demek iyi bilirim bizimde abimde aynı sorun oldu annem rahmetlinin adı Fati ydi anlamsız dediler cocuga sorun olur dediler ama abim koydu yinede yeğemin adı 6 yaşında şimdi fati hala adımı anlamıyorlar diyor çok üzülüyorum ama abim çok net değişmem asla diyor ne kadar dogru bilemiyorum tabi ama :KK43:

Sahurda ben de yemek yiyemem. Yaza denk geldiği yıllarda karpuz yerdim. Artık o da yok ..Ramazan'ın ayrı bir havası var ya . özledim çabuk gelse :dua:
aynen kaptanellam ya gerçekten eve bile huzur geliyor sanki ama oruç tutuyorum diye gerginlik yayan tipleri es geçiyorum

beni en çok etkilyen filtre kahve oluyor onu içtiğim zaman açlık aklıma gelmiyor hiç canım günde 2 tane içiyorum kahve öğlen gibide 1 türk kahvesi içiyorum.

Bilemiyorum tabi herkesin kendi tecrubesi dusuncesi ... Doktorlar bizi bu gelgitin icerisine soktu ama bana gercekten yaramiyor denemis sonrasinda asiri der cede yaglanmistim 🥺 ne zaman 2 ana 2 ara öğünler ne gectim hem kilomu verdim hem kan degerlerim duzeldi enerjim yerine geldi🌸🙏

Screenshot_2024-01-09-22-19-13-829_com.instagram.android.jpg

Yaşasin bugün yapalım mı vaktin olursa. :KK68:Pazi kavuracaktim onu da perşembeye bırakayım. Kereviz bugün bir şey yaparsa yarın müdahale edebiliriz en azından. :super:Pazartesi eksilerimize zeval gelmesin. :dua:
Biricikim ben bugün biraz rahatsızım şimdi doktora gidicem sen bugün yap ben de iyi olunca yapayım 😘😘

Bilemiyorum tabi herkesin kendi tecrubesi dusuncesi ... Doktorlar bizi bu gelgitin icerisine soktu ama bana gercekten yaramiyor denemis sonrasinda asiri der cede yaglanmistim 🥺 ne zaman 2 ana 2 ara öğünler ne gectim hem kilomu verdim hem kan degerlerim duzeldi enerjim yerine geldi🌸🙏

Eki Görüntüle 3367082
aynen canım her vucutta değişiyor kesinlikle ben deneye yanıla fark ettim bu durumu :KK43:
ben yeyince veremiyor değilim ama bende yeme kontrolü yok az yemeyi öğrenemedim bu yüzden diyetisyenim de bunu bildiği için 5 yıllık arkadasım ve diyetisyenim aralıklı oruç ve omad olarak ilerliyor ama asla aynı seyi uzun süre yapmıyoruz 1 hafta omad 1 hafta aralıklı oruç haftada 2 gün 3 ögün haftada 3 gün 2 ögün şeklinde vucudu alıştırmadan devam ediyoruz ama ( bu sır diyetisyenim 72 saati bilmiyor ) :ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:

X