Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta cuma 88.35
Bugünkü 88.35
Sabitim
Ben izne ayrılmak istiyorum bu hafta diyet yapamadım. Eşimle farklı şehirlerdeyiz. Bu hafta o geldi diyet yapamıyorum. Hem menü bildirimi de yapamadım. Biraz toparlanayım geri döneyim. Ama bu arada pazartesi ve cuma günleri tartı bildirimi yapmak istiyorum.

Eklentiler

• IMG_20240105_113145.jpg
    IMG_20240105_113145.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 20
Vallahi 45 idim,doğuma girerken 60 ile gittim.
Çok inat ettim verecem diye,başlamasaydım alırdım gene,çabuk alıyorum birde kiloyu.
Boyum uzun değil,minyonum bende 1.61 boy.

Kendini z :nazar: :rapci:orla bence yoksa ele geçirir bizi emin ol.
Masaallah Güzel şeye inat etmek lazım Süper olmuş

İlk zamanlar iyidi ama şimdi duygusal yeme ayaklarım var ve psikolojik olarak da hazır değilim sanki

Canım benim bi kaç gün yapıp bırakıyorum sporu sadecee düzenli yuruyusum var onuda vücut alıştı yeterli gelmiyor beslenme yine fazla değil de spor artırmak gerekiyor
Duygusal yeme hiç işimize yaramıyor Dikkatinizi dagitmaniz lazım Kısır döngü resmen
Kendimden biliyorum
Allah kolaylık versin
Devam edin yavaş olsa da
Daha kötüye gitmektense bulunduğumuz yeri korumak bile kardir 🥰

Teşekkür ederim canım Elhanım sevgili öncümüz :KK200: kandırıkçı çıtırlık bu ama... bi adım öne atsan tombik bi adım geri atsan çıtırsın :KK45: şu hastalıktır regldir olsun geçsin bitsinde sımsıkı sarılıcam,bu hafta spordan da yoksundum... 57 leri görmem şart 28 Mart doğumgünüm,41 e tarifindeki gibi çıpçıtır girmeliyim :KK51:

olmak istediğim kilo keşşşşşke benim olsa :KK59:
İnşallah canım :dua::KK200:
Kırk bir maşallah seni bekliyor. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

X