Popüler Konu LenaG ile MasterFit

mahpustaki uye

evet bizim burda var halkın yuzde 45 i uymustur gozlemime gore . bizde uyamadık cocugu okula biraktiktan sonra biz yetisemiyorduk baska sehre gitttigimiz icin

ooo baya yorucu olmus abla saglicakla tuetin insa

menun nerde abla goremedim

evet bizim burda var halkın yuzde 45 i uymustur gozlemime gore . bizde uyamadık cocugu okula biraktiktan sonra biz yetisemiyorduk baska sehre gitttigimiz icin
Iste oyuzden ozellikle pazar gunu oluyo burda
Okul yok is yok
Calisanlar izin belgesi cikariyo
Belgesiz gezenlere ceza 300 euro sanirim
Uymayan kimse gormedim bugune kadar

8 30
Bol Domates salatalık, 1 beyaz peynir çay
13 30
3 tane biber dolması salata 1 kase yoğurt
Sonra
Kahve üzüm
2lt su
2419 = 241p.
sifa olsun canim baya az gorunuyor gece acikmadin mi
Başta @Zipzip- @Filiz16 @MiraPham kaptanlarim olmak uzere, üstümde emeği olan herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin
birseyler yazsamda gelip okuyacakmisin emin degilim arkadaşim yazan arkadaslar olmus cevapda vermemissin .. boyle ayriliga gerek yoktu ki
afiyrt olsunnn aksam sis etin yanina bir salata falan tercih edebilirsin canim eti sade mi yedin
menude bazi ufak tefek seyler vr ama az da olsa can cektirici dikkat etmekte fayda var
bugun islerini hallet abla bizimlesin
muhteşemsinnnn geçen deneyeim dedim 50 den fazla yapamadım hamlamışım iyice :)
bende cok uzun zamandir spor yapmiyrdum gecen hafta basladim biraz biraz ayagimda agri vardi
kaç saniye yapabiliyorsun diycem sen dakika olarak yazacaksın kesin
eskiden 10 sn durabiliyirdum simdi 65 70 snndurabiliyorum .. ama mola vererek iyi oluyor

her yerin agrimistir tutulmustur canim kiyamam kuzum kızın nasil oldu iyi mi
Iyi canimcim virusu atti sukur baya ishaldi. Heryerim cidden agriyor dun bi de gerginim ikindiye kadar oturmamisim hasta cocuk bir suru ev işı filan esim gdi okuldan, camasir aticm sepete koydum kirli sepetinden alip ona da dedim ki ustunde kirlin varsa atta makineyi calistiricm sonra geldim attin mi diye sordum attim dedi baktim sepette yok camasiri nereye attin dedim o da kirliye atmis, gerginm yorgunum dogal olarak sorularm canmli cicimli degil hic bisey demedigm halde nedn ona sinirli davraniyomusum diye kizdi bi de beyefendi yok bismillah filan atarlandi bende atara atar soylendim sana bisy mi dedim diye sonra o markete gitti kizlarla bende yataga. İyice yattim bi iki geldi laf atti kizdim gitti. Yaptigım işlerin listesini anlayissz oldugunu mesaj attm. Sonra bi annenin tribi ne olacak 2 saat sonra kalktim camasiri serip konserveleri kavanozladim yuz vermiyorum hala laf atiyo

Bende icimi dökmeye yer ariyomusum kusura bakma

ahhh ahhh erkekler ne zaman anlayacak ne zaman yardımci olacak iyi yapmissin bosver yaaa valla
sen ne kadar yetişebilirsin biraz birseyler soylesen yapar mı
cocuk hastayken ev talan oluyo onun gonlunu yaoayim derken is guc geri kaliyor mevbur yapimadi gerrekiyor iste birikince iyi olmuyo sonrada
allah hepimizin yardimcisi olsun

İş yapar ondn degilde ben tüm gun 1 hasta 2 cocukla sabahin 6 bucugunda kalkmis tum gun onlarla işle ugrasmis tek dinlenecegi gun hafta sonu olup dinlenemeyen calisan bi kadinim eve gelmissin karin gergin yorgun bi de trip atma zamani mi hefirlerin ham maddesi odun gerci ne bekliyorm

Anlayış her iki tarafta da olmazsa sorun çıkıyor. Söyleyeceklerini kırıp dökmeden söyle sonuç alırsın inşallah canım...biliyorsun haklı olmak mutluluk getirmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…