Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başta Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia kaptanlarim olmak uzere, üstümde emeği olan herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin 🙋🏻‍♀️
Kuzu sen olayı yanlış anlamışsın diyette yiyen herkes zaten biraz iradesizdir ki hepimiz buradayız. Birbirimizi uyaramayacaksak eleştirmeyecek yanlışımizi soylemiyeceksek neden buradayız🤔 yemiş olabilirsin herkes yemiş ama menu paylaşımı yapılmalı geçen hafta herkes yemiş zaten bu hafta hepimiz toplarız ne var bunda.
Dugun bitti yola ciktik simdi
Size az gecmis biriktireyim 😅😅
Hadi bakalım Allah hayırlı etsin canım💞
💙💙💙Günaydın günaydın. 💙💙💙

💙🌟💙⭐💙⚡💙⚡💙⭐🌟⭐🌟⭐💙⚡💙⭐
Günaydınnn herkeseeeee
✨🌟⭐⚡⭐⚡⭐💙✨🌟⭐🌟✨⚡✨💙💙🌟💙🌟⭐⚡✨⚡💙⚡💙🌟⭐🌟⭐⚡⚡🌟⚡💙💙⚡🌟🌟💙

Günaydın hanimlar hayirli pazarlar 💐

Günaydın kızlar ,💙
Günaydın kızlar 💞

Kuzu sen olayı yanlış anlamışsın diyette yiyen herkes zaten biraz iradesizdir ki hepimiz buradayız. Birbirimizi uyaramayacaksak eleştirmeyecek yanlışımizi soylemiyeceksek neden buradayız🤔 yemiş olabilirsin herkes yemiş ama menu paylaşımı yapılmalı geçen hafta herkes yemiş zaten bu hafta hepimiz toplarız ne var bunda.

Günaydın kızlar 💞
Hosbuldum canım 🤗

Günaydın kızlar 💞
Gunaydin canim 💞

şuraya bir günaydın bırakıp yine kaçıyorum:)

Bir çiçek ve şunu diyen bir yazı 'Mutlu Pazarlar Bu gün herşey gönlünüzce olsun' görseli olabilir

Hahaha okadar buyukmu gosteriyorum
Konusmalarimdan falanmi 40 hissettin acaba 31im canim yakinda 32 olucam
2 cocugum var :)
Yok ya dedim ya ben tahmin de sıfırım . adın dan dolayı sandriyon ya büyüksün sandım 😁 kırdıysam kusura bakma bazıları yaş konusunda hassastır. Hele buradakiler bugünlerde iyice hassas ne konuşsak herşey herkese batıyor. Bende dahil😆
Afiyet şeker olsun, LÖP LÖP ET olsun ,cuma günüde zafer bizim olsun. Ayyyyy ne döktürdüm beee .
He canım he hangi takımdasın bilmiyorum ama hal eden kazansın ne diyeyim 😁
Onceden ne guzel bisikletle kilometrelerce bisiklet surerdim ama coluk cocuk yoktu ozamanlar vay gidi zaman
Aha simdi 40 hissettim kendimk valla
Olsun çocukları büyüt onlarla çıkarsın. Şimdi valla iyi günlerimiz çocuklar büyüdükçe herşey büyüyor.
Başta Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia kaptanlarim olmak uzere, üstümde emeği olan herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin 🙋🏻‍♀️
Ne oldu nereye gidiyorsun. Ben sana demedim mi sürüden ayrılanı kurt kapar diye. Alınganlığın sırası değil. Neredeysen dön. Yoksa bize birşey edemezsin kendine edersin. Kimse sana hakaret etmedi. Herkes düşüncesini söyledi herkes üzerine alınacakken sen sandın ki sadece sana söylendi . Hayır laflar ortaya söyleniyor. Ama illa katılmak istemiyorum diyorsan tabi senin tercihin, sen bilirsin .
Cok az yemişsin afiyet olsun canim 💞
Sağol canım he öyle oldu işte 😏
🤣🤣Rakip secmeseydiniz

Hallederiz abla o gün bir gelsinde🤣🤣

Kız hiç birşey yememissin çok erken olmuş son öğün

Herşeyin bir ilki vardır abla kısmet buguneymis

Kız er olacak bişey yememiski kuş kadar kakmis

Çoluk çocuk olunca hepimiz öyleyiz canım çoğu şeyi bende yapamıyorum valla Ahu gençlik diyorum😆
İştahım yok fazla, geçen hafta yiyince bu hafta iştahım gitti. Kocamdan geç gelince suyla yetindi. Zaten karnımda aç değildi aç olsaydım onu da beklemezdim götürrdüm. 😅
Önce herkesi etiketledim takim yapacaktim mira kabul etmedi 😅
Sonrada etiket yaparken seni yazacaktim seni elller kapti can :cry:
Biliyorum canım sıkma canını , cansın 😘
ara verince gelecegimmm mavi takimmm uyeleri ses atinnn 💙✨⚡🌟⚡⭐💙
Bırda bırda kız 🤪

18.30 dk daki zevki tam olarak yasadimm :21::KK8:
cok guzel soguma hareketleri 😂🤣😂🤣
cok zevk aldimmm 😎
simdi bolgesell zamanı 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️

MaşaAllah Tutku sana bir başlıyorsun pir başlıyorsun yani. Bu sefer bırakma devam .....
Ay yok ya spor falan 😬
Bende sizi ozledim arada baktim ama saniyelik cikmak zorunda kaldim :)
Dugun guzel geçti canim akrabalari sok ettim biraz beni hic elbise ve makyaj ile gormemislerdi 😅😅
Zaten fıstık gibisin kaptanım . Kimbilir nasıl olmuşsundur . Bugünden itibaren kapılar dolar taşar . Benden söylemesi🥰
sifa olsun canim baya az gorunuyor gece acikmadin mi 😬

birseyler yazsamda gelip okuyacakmisin emin degilim arkadaşim😔 yazan arkadaslar olmus cevapda vermemissin .. boyle ayriliga gerek yoktu ki 😔

afiyrt olsunnn ✨aksam sis etin yanina bir salata falan tercih edebilirsin canim eti sade mi yedin
menude bazi ufak tefek seyler vr ama az da olsa can cektirici dikkat etmekte fayda var 💕💗😘😘😘😘

bugun islerini hallet abla bizimlesin 😘💗

bende cok uzun zamandir spor yapmiyrdum gecen hafta basladim biraz biraz ⭐⚡ ayagimda agri vardi

eskiden 10 sn durabiliyirdum simdi 65 70 snndurabiliyorum .. ama mola vererek iyi oluyor 💕
Sapol canım acıkmadım . İştahım yoktu erkenden yattık çocuklarla.

Günaydın kızlar 💞
Doğru söze ne hacet 🥰

X