Popüler Konu LenaG ile MasterFit

70 li kilolardayken 72 de 3 hafta falan kalmıştım... asla vazgeçmedim inatla devam ettim sonra tartıya bir çıktım 69lardayım sanki 1 haftada 3 kilo vermiş gibi olmuştum ama kamera arkası farklıydı
Darısı bana canım . Ben de deneyimlemistim onu bir kere . Birden gittiği de oluyor anlattigin gibi

o bende de çok olur

Merhaba
Bugünkü yürüyüşü tamamladım
Yemek olarak tam istediğim bir gün değildi ama çok kötü de sayılmaz..
Daha birşey yemeyi düşünmüyorum inşallah

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-03-16-34-38-842_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 21
Evet ben arada hiçbir şey yemeyince fenalık geldi şu an servisteyim en çok bu saatlerde basıyor. Tam işten çıkmadan bir şey atıştırsam sorun çözülecek
böyle yapınca bir yandan yemek hazırlarken bir yandan da eline geleni ağzına atıyorsun kafanda şöyle diyor 'amaaan nasılsa teee sabah yemiştin bir şey olmaz...' o yüzden gözün dönecek seviyeye taşıma mideni ve zihnini. Hem aç olmasak bile ağzımız bir tat almak istiyor illa ki,onu böyle minik aralarla mutlu etmek en güzeli

Demek efkarlı benim kankişim birahanelere çıkmış.
Taze kan geldi , iyi oldu tatlım. Zayıflık bize iyi gelecek. Etrafimiz çıtırlardan geçilmesin.
Zihin dolu olunca unutkanlık kaçınılmaz oluyor

Zuber fellas falan hakkında ne düşünüyorsun emzırmeden kaynaklı krızlerım oluyor onu ne ile cozeyım mesela hamılelıkte hıc tatlı yemedım hıc abur cubur yemedım tıksınıyordum yanı bebek gıbı cıldım vardı , 73.2 ile hamıle kalmıştım doğum sonrası uc bes gune 73 e düştüm sadece 8 kilo almıştım,ama sonra krızler tatlılar yemekler 75 ı gordum
İlk gebeliğimde de 76 dan 58 e kadar düştüm ama o zamanki motıvasyon suan kendımde henuz yüzde 100 bulamıyorum ama bakıcam en azından bır kotuma gıreyım devamı gelecek
Ve dedıgın gıbı bu gruba gelmem belkıde tesadufff değil inşallah amin

Afiyet olsun canım Çok güzel bir tabak Kayınvaliden ne kadar zarif bir hanimmis. Gelinim yesin diye kepekli un kullanmış helal olsun.
Yani çok zarif olduğunu söyleyemem ama genel olarak iyidir neyse açmayalım
O hep öyle un kullanır canim kepekli un sagolsun evde yapmış getirmiş bana taa iskenderundan

Paketli gıdalar yemeyin diyorlar da her zaman elimizin altında kendi yaptığımız sağlıklı atıştırmalıklar olmayabiliyor papatya. Zübeyr, fellas ara öğünde kefirle, yeşil çayla tüketilebilir bence. Biraz sıcak bakıyorum canım. Sunta bisküviler de olabilir. Labne veya fıstık ezmesi sürüp çok aciktiginda canın bir şey yemek istediğinde yiyebilirsin. Öbür sayfamızda fit browni tarifimiz var. Ondan yapabilirsin boş bir vaktinde. %100 motivasyon her zaman olmuyor zaten 50 olsa yeter bize. Bu grupta ortak bir amaç birlikteliği olduğu için kendini daha güçlü hissedeceksin. Yalnız değilsin en azından bu da bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…