Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günlük menü ve spor bildirimlerimiz oluyor istersen o şekilde devam edersin. Motivasyon olur en azından. Tartılmak istemeyişini saygıyla karşılıyorum ama bizim işleyişimize uymuyor. Aşağıdaki tablomuz pazartesi kontrol bildirim tartilarimiz.( yılbaşı sebebiyle saliya alınmıştı)
Kurallarımız arasında haftada iki gün tartı bildirimi oluyor Cuma fotoğrafli , bir de pazartesi.

Hoş geldin İncizehra Memnun olduk canim. Allah bağışlasın cocukların sağlıkla büyüsün. İnşallah istediğin hafiflige ulaşırsın.

Ya başınız sağ olsun. Çok üzüldüm. Gecen hafta sitenin bahçesinde baktığım kedim vardı. Ben de onu kaybettim. Acısını , pişmanligi , kendini suçlamayi çok iyi biliyorum. Ömrü o kadarmıs demek lazım bir yerde. Yoksa iyice dağılıyoruz. Elden bir şey gelmiyor. Rabbim çocuğuna sağlıklı ömür versin

Yaşadığım stres ve sıkıntılarla cumaya umarım eksi gelrim çünkü hala kahvaltı bile yapamadım
Çok haklısın geçmiş olsun hastalıklar da bi tuhaflaştı. Oğlum 15 yaşında , bugün 15. gün. Serum yapıldı, üstüne antibiyotik içti bitti, hala hasta şimdi calpol verdim yerinden kalkamıyo ateşi çıktı yine.
Tebrik ederim canım blonde ambition
Bugünkü menum;
14.40.Tavuk ciğeri ,4yk bulgur pilavı ,3yk yoğurt ve roka havuc salatasi
Su ve spor bildirimlerim akşam
pastelfit Elhan
Afiyet olsun canım
Geçen hafta cuma 80.95 salı günü 81.35 fark+400
Elhan pastelfit
Cuma’ya düşer canım

Menü ve spor bildirimi bana en uygunu. Tabi tartılmaya başladığımda paylaşımlarım o sekilde devam eder

Hosgeldiniz kizlar

Hoş geldin papatya
Memnun olduk. İnşallah istediğiniz kiloya inersiniz.

Kankişim menun harika Afiyet olsun tatlışım. Cumaya kadar güzel eksiler gelecek inşallah

Benide eklermisin canim
Bildir canım ekleyeyim boy son kilon hedef kilon yasin
Hanımlar bizim hedef mi yazmamız gerekiyor her ayın başında?
aynısı senin için de geçerli
Bildirim at canım
Cuma 75,300
Bugün 73,200
Fark - 2,100 gr
Bu fark açlık sayesinde oldu

Elhan pastelfit
Ablam gram gram vereceksin begenmedigin yerleri döner gibi kesiyon mu nörüyon
Maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…