Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: Ulaş diyebilirsiniz:)
YAŞINIZ: 42
BOYUNUZ:1.58
KİLONUZ: tartılmıyorum( lütfen beni böyle kabul edin) kıyafetlerimden 67 kilo olduğumu tahmin ediyorum.
HEDEF KİLONUZ: Kısa hedefim 62
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Duygusal yeme atakları.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Kronik Anemi, ritim bozukluğ( ilaç kullanıyorm)
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı olmak için, nefes alabilmek için ve evlatlarımın bütün anlarına şahit olabilmek için:)
Bu kadar detaylı tanışmamıştık :KK68:
Memnun oldum Ulaşcim. :KK200:
Kısa sürede hedefine ulaşacağını düşünüyorum çok bir kilon yokmuş. :super:
Bugünlük tartisiz kabul ederiz tabi ki. Hiç tartilmayacagim demek istemedin değil mi 🙈
Grubumuzda bayağı bir öğretmen var. Ben de emekli ( bir buçuk yıl oldu) Edebiyat öğretmeniyim. :KK60:

Ben çözüm bulamadım canım sen bulusan banada söyle adama diyorum dışarı cikicak misin yok diyor yarım saat sonra ben şuraya gidicem diyorum adam benden önce giyiniyor bende geliyorum diyor ayyyy cildircammmm

Çok şanslısın canım benim yalniz bir laf vardır çok dogru birine beddua edeceksen kocan evden çıkmasın diye et derler 😀☺️
Bu modeller bizi nereden buldu :KK48:
Dışarı çık dediğimde küsüyor benim ki 😅

Ne güzel.. Sizlerle başlayıp sonuca ulaşırım inşallah. İyi ki grubu gördüm motivasyonum biraz artar😃
Motivasyon konusunda çok rahat edeceksin Ulaşcim. Bayağı aktif bir sayfa olduğu için mutlaka birileri oluyor. Hatta sayfa çokluğundan şikayet bile ediliyor bazen. Çok ovunce başıma kötü şeyler geliyor susayım da sen keşfet . :KK68:

Bu kadar detaylı tanışmamıştık :KK68:
Memnun oldum Ulaşcim. :KK200:
Kısa sürede hedefine ulaşacağını düşünüyorum çok bir kilon yokmuş. :super:
Bugünlük tartisiz kabul ederiz tabi ki. Hiç tartilmayacagim demek istemedin değil mi 🙈
Grubumuzda bayağı bir öğretmen var. Ben de emekli ( bir buçuk yıl oldu) Edebiyat öğretmeniyim. :KK60:
Değerli hocam ne güzel Meslektaşız.. Evet 1 senedir tartılmıyorum. Düzenli spor yapıyorum. Ayrıca yediklerime dikkat ediyorum. Hedefim 23 Nisanda tartılmak mahsuru yoksa.. Bedenimi iyi tanıyorum. Kıyafetlerime göre kilomu tahmin edebiliyorum. Tabi isterseniz.

Menüm
Sabah 09.00 1 sahanda yumurta yeşillik yarım kk peynir

Ara 15.30 1 kivi 2 mandalin
2 kaşık yulaf yoğurt 1 kaşık pekmez 1 kaşık tahin karışımı

Akşam 2 dilim ekmekten kaşarlı tost
1 kase tarhana çorbası ,4 cherry,,2 kornişon

Spor 2 saat yavaş yürüyüş 120.3: 360p.
Su az ama yatana kadar 1.5 yaparım 🙄

Haftasonu evde değildim cumt akşamı pazar pzt yani...
🙈🙈🙈🙈İstediğim gibi olmadı bugün
Yarın bol sebzeli salatalı az karbonlu meyveli olacak inşallah.
Elhan Elhan
pastelfit pastelfit

Gaza gelmezsen başka bir sebep ara bence . :super:Dogru yerdesin ve hoş geldin ❤️🌹 Noldu köpeğinize 🥺
Bebegim olduktan sonra ikisine zor bakarim diye kayinvalideme vermistim. Alman çoban köpegiydi ve çok enerjik eve tıkmak istemedim. Bahceli evleri bir sürü hayvani 2de kopegi vardi. Gece onlar uyurken yılan gelmis ısırmış malesef öldü. Birkac ay oldu ama hep kendimi suçluyorum belki de benim yüzümden oldu. Neyse caniniz sıkılsın istemezdim sorunca anlatmak istedim 🤧

Merhaba beni de kabul ederseniz 🌝
KATILIM FORMU

ADINIZ: ( Buse )
YAŞINIZ: 31
BOYUNUZ: 162
KİLONUZ: 71.2
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: şuan çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI: 3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğumlar ve sonrasında troid rahatsızlığı
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hasimato