Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Masallah sana abla pastanın karşısında kazanan fazla olmaz

menekse_kokusu nų üzülerek veriyorum ♡
gezegenfeza yı alıyorum ♡ canım muhteşem bir eksi tebrik ederim .
Elhan Kaptanım eline koluna sağlık.

Kilo veren herkesi gönülden tebrik ediyorum.
Veremeyen arkadaşlar cumaya daha çok var üzülmeyin hepsi cumaya kadar gidecektir. Bu arada artıda olduğum için bu sonucu hiç beklemiyordum ve inanılmaz şaşırıp çok mutlu oldum. Şans yeni yılda benden yana gidiyor çok şükür. :)

reglime 2-3 gün kaldı ve ben bugün sürekli açım,inatlla da suyu dayıyorum bu dönemimde tatlı krizi değide direkyemek krizim oluyor benim hep bi açlık hem bi mide guruldaması yemiiciiim bu oyuna gelmiciim
aynen bnmde birkaç gün var bende tatlı değiş bildiğin yemek isterim hatta turşu falan çeker canım başarıların devamını diliyorum darısı bana diyorum :)

Ben im +800 .
Artım çok ...
Elhan
Sıkma canını tatlım. Temizlemek için elinden geleni yap olur mu
Bugünkü menum;
14.40.Tavuk ciğeri ,4yk bulgur pilavı ,3yk yoğurt ve roka havuc salatasi
Su ve spor bildirimlerim akşam
pastelfit Elhan
Afiyet olsun tatlım.
Geliyorumm kimse benimle konuşmuyor ablaaa Elhan
Az geliyorsun suç senin
Bak ne buldum
Nasip olsun inşallah
Hayırlı olsun kaptanım. Kilo verme yüzdesine işlerlik kazandırdım şanslısın.
reglime 2-3 gün kaldı ve ben bugün sürekli açım,inatlla da suyu dayıyorum bu dönemimde tatlı krizi değide direkyemek krizim oluyor benim hep bi açlık hem bi mide guruldaması yemiiciiim bu oyuna gelmiciim
Koçlar bu oyunu bozar
sabah 40 dk eliptik yaptım kaptanım,şimdi İzmir yağışlı.. Akşama durursa bir de yürüyüş yaparım
Şifa , eksi getirsin tatlım.

aynen bnmde birkaç gün var bende tatlı değiş bildiğin yemek isterim hatta turşu falan çeker canım başarıların devamını diliyorum darısı bana diyorum :)
haydi birbirimize destek olalım ben zaten 20 gün doğal olmayan şekerlerden ve hamurişinden uzak kalma sözü verdim kendime.bugün 1. gün

Burada çok vakit geçirmekle eksi gelmek doğru orantılı kuzucum. Mental çöküşü başka türlü çözemiyorsan en azından bizimle vakit geçir. Paylaşiriz sıkıntıni Yine de eksi getirdigin için tebrikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…