Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayy çok tatlı dillisin ya aslında bir tane Elhanimiz var ondan başka yok

Hemen alicam randevusu
tamam etiketle canisi en çok sevdiğim seyler

Bütün günlerine afiyet olsun canım Cumaya kadar sağlıklı özenli menülere ihtiyacımız var çok dikkatli ol , risk alma lütfen
Hatay Sofrası kokuyor pazar menüsünde

Afiyet olsun kankişim.
Olanlara yapılacak tek şey olabileceklerde dikkatli olmak. Cumaya kadar temiz beslenir halledersin bitanem

Tatlım benim
60' lara hoş geldin Tebrikler.

Harikasinnn . Çok tebrik ederim

Tebrikler

maşallah ne güzel vermişsiniz tebrik ederim

Tebrikler arkadaşlar

Ellerine sağlık canım

@Busra196 tebrik ederim canımm

blonde ambition kaptanlığın hayırlı olsun tebrikler canımm

Emeğine sağlık canım
Tebrikler@ blondeambition
Kırmızı takım tebrikler yettiniz gari

Tebrikler kırmızı takım tebrikler kaptanım @Busra196
Vee maşallah sana canım blonde ambition tebrikler

@Busra196 Tebrikler Kırmızı takım ve güzel kaptanım. blonde ambition tebrikler canim
Elhan eline saglik kraliçem

Teşekkür ederim canım benim
blonde ambition canım kutluyorum seni harikasın kaptanligin hayırlı olsun ,ugur getirsin sana inşallah

Ellerine sağlık Elhan kaptanım
Hedefine ulaşmanı birinci olmanı tebrik ediyorum blonde ambition

blonde ambition yeni kırmızı takım kaptanını da tebrik ederim. Çok güzel inceldin. 70leri bir daha hiç görmemen dileğiyle

Hepinize çoooookkkk teşekkür ederim güzel hatunlar
Ancak girebildim ve okuyunca çok mutlu oldum. İyi ki varsınız. Birlikte nice kilolar vermeye inşlh.

blonde ambition nerdesin kaptanim sen kaptansın gemiyi kurtarmalisin
Kuzum tüm yılın en yoğun gününe denk geldi. Kusura bakmayın Elhana özelden hemen haber verip yardım istedim onun için.
Elhan kaptanım blonde ambition gelene kadar ilgilenebilirim istersen. Sana ek yük olmaz hem.
Akrepcim desteğin için teşekkür ederim canım çok incesin çok sağol
Çok sevinirim bitanem
Elhan ım yaaaaaa sen melekmisin
Ne kadar teşekkür etsem az desteğin için iyi ki varsın canım arkadaşım

Hoş geldin gözümün nuru gönlümün sürûru
Çok özledim seni.
Hep mutlu ol ve mutlu et kuzum.
ben de çok özledimmmmm
Canım benim yokluğumda benim sorumluluğumu böyle güzel seve seve göğüslediğin için çok sağol . Eline emeğine sağlık meleğim benim Elhan
Sen de hep böyle mutlu et ve o mutluluğuda , sevgiyide fazlasıyla geri al canım . Tüm güzelliklerin seni bulacağı bir yıl olsun.

Son düzenleme:
9. Ayda 81 kiloymusum
Üstünden 3 ay geçmiş hala çok bişi olamamisim
Ne ileri ne geri
Yeni yıl yep yeni başlangıçlar getirsin canım ❤
Hadi Yılın ilk gününde kendine yeni bir sayfa aç ve de ki bundan 3 ay sonra böyle bir kıyaslama yaptığım da 3 ayda 10 kilo 15 kilo vermişim deyip havalara uçacağını düşün ve bu hedefe kitlenerek bir başlangıç yap . Sana güveniyorum. Bir daha ki 3 aylık aldığın yola baktığında kendinle gurur duyacaksın.

Nasıl hızlı bir giriş bu böyle maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…