Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benn de senin adına üzgünüm canım. Ama ara verilmemesi taraftarıyım . Yine de sen bilirsin tabi canım
Çok teşekkür ederim Büşra bı 3 günlüğüne bı yerlere gideceğiz, orda düzen kurmam daha ,ör , daha da utanacagimr şeyler yapmayayim

Benim oglumda oglak. Hic bir zaman ona kural koyamafim ama kendi kurallarini kendi koydu sanki bir yetiskin gibiydi daha o beni yonlendirir akıl verircaliskandir ama hirsli degildir benim yetenegim bu benim gücüm buna yeter diyerek calisir yarismaz. Yarış varsa soğur.

çok geçmiş olsun canım

Maşallah ona büyümüş bile
Çok şükür büyüduler. İkizler teyzesi:)
Sabit tartı beni hep sevindirmiştir. Sen de kendini üzme Kaçamakları bırakmayı denesen olacak kuzum. Her şeyi yapıp eksi gelmemek inan daha yıpratıcı en azından sen dikkat ettiğinde sonuç alabiliyorsun .
Ay haftaya içi 62.5 falan çıkmıştım sevinmiştim ama olmadı son günlerde kaçırdım üzgünüm ama elimden bir şey gelmiyor haftasonu dikkat edicem insallah
Önemli olan da o canım
Üzgünüm kaptanım
Yani bu önceki hafta verileni korumak demek. Çok müthiş bir şey . Çünkü diyette verilen kilolar çabucak da gelebiliyor ilk etapta. Sevindirici bir durum bence de
Evet ama canim sıkıldı verebilirdim
Ya aslinda ben seni takip ediyordum neden böyle oldu ben de sabit kalmışım bak kilolarimiz yaklaştı dikkat edelim haftasonu

Yoo sevinmelisin canım. Kilo verip sarkmaktansa tarida kayıp yasamayip goruntumun düzelmesini her zaman tercih ederim. Üstelik 62 yi yokluyorsun yani haftaya guzel eksi gelecek

Benimde bağcıklı kotum var diyete başlamadan ipini o kiloma göre bağlamıştım. Aradaki farkı görmek için. 5kilo daha verdikten sonra deneyecem

Evet, kendi kurallarım vardır ama sağolsun koca tarafı acayip acaip ( Elhan hangisi doğru) kurallar koyduysada kendime yakışan kurallara uydum, aklıma, mantığıma uymayanları salladım, kardeşler arasında en ağırbaşlı benim diyebilirim

İptal edince kaporayi aldınız mı peki

Ya aslinda ben seni takip ediyordum neden böyle oldu ben de sabit kalmışım bak kilolarimiz yaklaştı dikkat edelim haftasonu
Ya aslinda çok üzgünüm benim tek kacamagim oglumun dogumgununde yedigim ince bir dilim pasta... Hasta oldugum icin spora ara verdim 3 gundur pasifim ilac aliyorum sogukalginligi icin,demir hapina basladim yine depolar bosalmaya baslamis bir de reglime 4 gün var. Regli ödemim 10 gün onceden başlar benim
Diyorum ya hep 59 lar cok zor bir kapı... Tekrar cikmasi kolay eksilmesi zor. Ama halledicem ödemden baska bisey olamaz ki sen de bu surecten cikamadin bi turlu hastlaiklar falan derken... Toparlayacagiz

Maşallah onlara annesi

Ne güzel bak sorunun da belli . Ara verme canım . Genelde artı ile dönüyoruz aradan sonra
Canım adım ve menü yazarım ama yarışta olmak istemiyorum bu hafta, stres bindi çok fena. Elhan sayfadan ayrılmıyorum canım her gün her gün menü ve adım bildirimi yapacağım ki kopmayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…