Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben dün akşam eksik günleri attım buraya. Seni de etiketledim. 0 görünüyor

Geçen cuma 69.5
Bugün 69.85
Fark +350

Busra196 kusura bakma kaptanım beni takımına almanı ben istedim ama sana artı getirdim ve bu nasıl oldu asla anlamıyorum.

Elhan @minerva1988
Canım saolsun canım. Geçen hafta çok iyi vermiştin . Onu koruman da muhteşem. Bak gör bu hafta çok güzel vereceksin yine kaptan olsam yine alırım seni

Ellerine sağlık canım benim, toplam adım sayıma baktım da benim için gayet güzel

2021 Eylül' ünde taynim Antalya' ya çıktı tatlım.Yeni halini biliyorum . O sahilde az yurumedim. Kumsaz Kurşunlu tarafında biliyorum orayı da. Atatepe Belediye Tesislerinde kahve içmişsindir.
Yaaa daha yeni gitmişsin hocam. Evet o tarafta. O Atatepeyi bilmiyorum ama sanırım sahilde büyük Bi yer var orayı diyorsun. Biz gittiğimizde sahilde dolaştık çocuklar bisiklet sürdü
Kaç yaşında şimdi.
5 yaş 3 ay

Bugün sabah sabit kaldım
Ne güzel hafta içi eksiydim ama hafta sonuna doğru biraz fazla kaçırdım evde kaldım ve çocuklar hasta diye yüklendim biraz neyse inşallah şubata kadar 60a inerim
Yılbaşına hedefledigim kilodan 3 kg fazla giriyorum ama spor yaptığımdan dolayı sıkılastigimi hissediyorum dar kiyafetlerime çok rahat giriyorum ve çok rahat ediyorum

Neyse sonuç olarak fark yok
Gecen cuma:63.1
Bu cuma:63.1
Fark: 0
Elhan Busra196

Eklentiler

• 20231222_073901.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…