Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Özür dilerim bu hafta gelmedim, her şeyden çok çok kopuktum geçen haftaki kilomu hatırlamıyorum bile. Ben bir süre yokum, özel birsey yok kendimi motive edemiyorum. Busra196 Busra196 çok üzgünüm:KK43:
Elhan Elhan
IMG_20231229_100210.jpg

Bugün sabah sabit kaldım
Ne güzel hafta içi eksiydim ama hafta sonuna doğru biraz fazla kaçırdım evde kaldım ve çocuklar hasta diye yüklendim biraz neyse inşallah şubata kadar 60a inerim
Yılbaşına hedefledigim kilodan 3 kg fazla giriyorum ama spor yaptığımdan dolayı sıkılastigimi hissediyorum dar kiyafetlerime çok rahat giriyorum ve çok rahat ediyorum

Neyse sonuç olarak fark yok
Gecen cuma:63.1
Bu cuma:63.1
Fark: 0
Elhan Elhan Busra196 Busra196
Sabit tartı beni hep sevindirmiştir. Sen de kendini üzme Kaçamakları bırakmayı denesen olacak kuzum. :dua: Her şeyi yapıp eksi gelmemek inan daha yıpratıcı en azından sen dikkat ettiğinde sonuç alabiliyorsun . :KK60:

Bugün sabah sabit kaldım
Ne güzel hafta içi eksiydim ama hafta sonuna doğru biraz fazla kaçırdım evde kaldım ve çocuklar hasta diye yüklendim biraz neyse inşallah şubata kadar 60a inerim
Yılbaşına hedefledigim kilodan 3 kg fazla giriyorum ama spor yaptığımdan dolayı sıkılastigimi hissediyorum dar kiyafetlerime çok rahat giriyorum ve çok rahat ediyorum

Neyse sonuç olarak fark yok
Gecen cuma:63.1
Bu cuma:63.1
Fark: 0
Elhan Elhan Busra196 Busra196
Önemli olan da o canım❤️

Sabit tartı beni hep sevindirmiştir. Sen de kendini üzme Kaçamakları bırakmayı denesen olacak kuzum. :dua: Her şeyi yapıp eksi gelmemek inan daha yıpratıcı en azından sen dikkat ettiğinde sonuç alabiliyorsun . :KK60:
Yani bu önceki hafta verileni korumak demek. Çok müthiş bir şey . Çünkü diyette verilen kilolar çabucak da gelebiliyor ilk etapta. Sevindirici bir durum bence de ❤️

X