Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman sen belirleyeceksin canim nasıl kilo verebildiği en iyi sen bilirsin
Ama onlari yedim diye çok mutlu oldum. Akşam da yemeyerek dengeledim. Normalde yapmıyorum öyle şeyler. Ama çocuklar hasta olduğu için onların mutlu olabileceği şeyler yaptım. Kek zaten tambugday unundandi. Çocuğum hasta olduğu için yemek yemedi bende çikolata sürdüm ekmeğe birazını yedi kalan kısmı da acıktığım için ben yedim
Tesekkur ederim canim
Çok geçmişler olsun,şimdi nasıl toparladımı biraz daha.
Evet toparladı ama sürekli bir kavga var evde şuanda bile var çocuğum bana sürekli vuruyor dovuyor
Geçmiş olsun canım Acil şifalar dilerim.
Kendi yaptığın kekleri , pastaları bir gün yemeyi birakmani diliyorum.
Amin inşallah bir gün olur
Aslında dün yaradı da bugün yaramadı sinir küpuyum suanda

Tatlım tam buğday unuyla birlikte yulaf unu kullan bir dahakine . Şeker yerine de bir şey bul.

Canım yaaaaa....şimdi gördüm . bu diş köke yakın olduğundan çok ağrı yaptı ağrı kesici alıp vurdum kafayı yattım görmemişim mesajı. Ama akşam yemeği yiyince baktım çocukların gelmesine 40 dk var iyiyim,o araya 30 dk yürüyüş sıkıştırdım. Anca gördüm mesajını yoksa yemezdim.inan ki .... Zaten aslında yememiştim. Yemeğim bitti üstüne yedim elimle ne olacak bu ekmekçi hallerim benim böyle ...bugün erken yedim hiç olmazsa üstüne 30 dk yürüdüm.

Dişime dolgu yaptırdım kızlar ağrıyoo. . Kanal demişlerdi bu doktor dolguluk dedi bakalım inşallah sorun çıkmaz.
Geçmiş olsun canım
yiyen içen herkese afiyet olsun...
bugün öğlen kendime mini boşanma kutlamasi yaparak yemege gittim
bedelimi pideyi yiyerek agir ödedim...
Im sorry...
Hakkında hayırlısı olsun canim

Dışarda kalınca zor. Oluyor canım. Ama yapan da çok güzel yapıyor.

yok boşanmadim dün dilekçemi verdim. Bekliyorum. bu arada modum çok düşük. keyfim de iyi degil.
Hayirli olsun canim böyle karar kolay alınmaz karar alma sürecin bile sancılı olmuştur eminim hakkında hayırlısı olsun canim umarım süreci en az hasarla atlatırsın yolun bahtın açık olsun

geçmiş olsun dolguyla kurtulduysan süper

İnşallah canım. Çok geçmiş olsun

Sensiz boğazları dan geçmemiş demek :))
Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım

Hakkında hayırlısı olsun canim
Sağolun kızlar

Dışarda kalınca zor. Oluyor canım. Ama yapan da çok güzel yapıyor.
Evet canim kararlı insanlara hayranım
Ben diyete gireceğim zaman evi zararlı gıdalardan temizlerim abur cubur hicbirsey sokmam ve yapmam da çünkü kendimi biliyorum evde olursa yada önümde olursa dayanmam zor oluyor bir sabrediyorum 2 sabrediyorum sonra pes ediyorum
İllaki önümüze bu yiyecekler gelicek sonuçta ömür boyu kaçamazsın ama zayıfladığım zaman daha iradeli oluyorum kilo alicam korkusundan daha dayanıklı oluyorum

O yüzden buradan ayrılmamak lazım. İki haftada ben de coşmuştum bir şey diyemiyorum.
Cosmak az kalır. Ama toparlanmam lazım. Napcam bilmiyorum. Yarın mantı diye sozlestiler ben de tamam dedim.
Sensiz boğazları dan geçmemiş demek :))

Sağolun kızlar
Sanki ele başı benmişim gibi hissediyorum. Ben yersem yiyorlar ben yemezsem okulda yemek işi olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…