Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya bir an çok korktum komşu pişisini bugün yedin zannettim.
Menulerine afiyet olsun canım Günü güzel kapatmışsin.

Menüm
Sabah : yok
Öğle:yok
Akşam 17.30: 50 Gr tavuk döner yanına ayran
Yarım saat yürüyüş
2 bardak su
Moralim bozuk midem birsey almıyor malesef ne su ne yemek
Elhan
Moralini bozan her ne ise geçmiş olsun. Rabbim kalbine ferahlık işlerine kolaylık versin Serapcim.
Afiyet olsun çok az yemişsin evet üzüldüm stres düşman, başa çıkma yollarıni bulman ümidiyle

merhaba kızlar. 3-4 gündür şişim. tamam menülerim mükemmel değildi ama garip bir şişlik var. dün gece aklıma geldi de baktım. dolunay zamanıymış. ben de çok tuhaf diyordum. canım sıkıldı ama.
yarın tartıda kaç çıkarım bilmiyorum. bugün wc de yoktu

Dişine acil şifalar dilerim bademim. Geçmiş olsun tedavi olman lazım ağrı kesiciyle nereye kadar değil mi
Gidip menunu bulup bir posta daha kizayim.

Menüm
Sabah 09.30 1 sahanda yumurta. 1/2 kk peynir yeşillik

Akşam 16.45 2 dlm ekmek kıymalı yumurta mandalina yoğurt yeşillik

Spor 30 dk yürüyüş 150p.
Su 2 lt
Elhan
Wilma11
Cordelia
Neyse çok kizmayayim iki dilim ekmekle kurtulmuşuz. Yarin tartı günümüz perşembe günümüz çok özenli olmalı . Senin menun de güzel.

Doğru bitanem dolunay fena etkiliyor ruh halimizi de vücudumuzu da. Ben panzehir olarak ödem atıcı sular yaptım başka da elimden bir şey gelmedi. İnşallah seni sevindirecek bir tartı görürsün.

Afiyet olsun canım Yarım avuç balık kraker yemesen olurmuş.Tarti gününden önce cislari dahil etmeyelim. Onun dışında her şey çok güzel.

Wilma11 Elhan

28 Aralık 2023

sabah yok

öğlen 12.10
5-6 yk çorba
3-4 yk etli sebze yemeği
1 servis kaşığı bulgur pilavı
az yoğurt

ara 16.00
1 tutam karışık kuruyemiş
1,5 kurutulmuş cennet hurması

akşam 18.45
tavada mercan balığı (derilerini yemedim)
domatesli soğanlı taze börülce salatası
2 lokma karabuğday ekmeği, 2 lokma tbe
1 lokma şekersiz tahin helvası (hurma sulu)

ara 20.10
1 avuç çekirdek ağırlıklı kuruyemiş (ayçekirdeği, kabak ç. badem, fıstık)

1,5 lt su

Cosmak az kalır. Ama toparlanmam lazım. Napcam bilmiyorum. Yarın mantı diye sozlestiler ben de tamam dedim.

Sanki ele başı benmişim gibi hissediyorum. Ben yersem yiyorlar ben yemezsem okulda yemek işi olmuyor.
Sosyal sorumluluk alıp okuldaki bütün hatunları ve kendini zayıflatma imkanın var. Bunu değerlendir bence

Afiyet olsun canım Ödem giderse ne güzel olacak. 20' den sonraki ara öğün iyi olmamış. O saatte yoğurt , bir porsiyon şeker oranı az bir meyve tercih et bitanem.

Evet çalışıyorum aslında yanımda meyve ve kuruyemiş vardı bu tamamen keyfi oldu. Hep bir erteleme halindeyim yarın başlarım pazartesi başlarım diye sizler kendinizi nasıl motive ediyorsunuz
Valla şahsen ben aynı surecten bin kere geçtikten sonra bı baktım işin ucu kaciyor bugün yarın demekle olmuyor hatta üzerine daha çok kilo alıyoruz. Bikmistim artık pazartesi demekten kendime bile . Sonra başladım şükür 1 ay oldu
Kaptanım menun şahane.
Afiyet olsun.
Saol birtanemm ben hep kaptan kalayım ya çok ciddi hizaya sokuyor beni . Elimi atiyorum ,kaptansin sen nasil örnek olmak istersin diye soruyorum kendime . Bırakıyorum hemen

Bir gün çok kilo verirsem kaptanlıkta ilk tercihim sen olacaksın. olsun ya hayali bile güzel
Tatlım ben de yarışmacı olayım yeter çünkü akşam menü yazıp kaptanimi etiketleyecegim için sırf sevinsin mutlu olsun diye kacamaktan vazgeçiyorum.

Sosyal sorumluluk alıp okuldaki bütün hatunları ve kendini zayıflatma imkanın var. Bunu değerlendir bence
Okulda topu topu 5 hatunuz. 2 sini çık anasinifcilar takılmıyor. Biri de tek başına takılmak istiyor. Kaldık kankam ile ben. Ama bugün dedim. Damla gidişat iyi değil seni de kendimi de silkelemem lazım. Ama biz de sorun yok. Erkek öğretmenler çok yiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…