Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Efenin_Annesi canım siz nasılsınız?

var mı bir gelişme
Bekliyorum cnm iyi bir Dr bulduk çok şükür umudumu ona bağlıyorum 4 ocak için gün verdiler 2024 ün ilk güzel ve çaresi var haberini alacağım gün olması için dua ediyorum. Umudumu yüksek tutuyorum rabbim büyük ona sığınıyorum

Dualarim yavrunla canım. Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah . Sana da güç kuvvet versin

çok şükür canım, Rabbim şifa versin 2024 size uğurlu gelecek inşallah, sağlıkla, huzurla, mutlulukla gelecek

Enfes görünüyor sağlıklı mutlu yaşları olsun oglusunun canım
Aslında çok mantıklı yada üst üste gömülmek de iyi oluyor kaynanam ve gorumcem öyle oldu çok iyi annemde babamın üstüne vasiyet etti

Rabbim hayırlı doktorlar insanlar çıkarsın inşallah karşınıza. Tez zamanda sağlığına kavuşsun küçük Efe. Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim

Umut bizi yaşatıyor kuzum. Hep umutlu ol inşallah Allah her derdin çaresini vermiş. Yüzünü güldürecek haberler al inşallah

Rabbim hayırlı doktorlar insanlar çıkarsın inşallah karşınıza. Tez zamanda sağlığına kavuşsun küçük Efe. Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim
Amin cnm inşallah sevinç göz yaşlarımı paylaşmayı nasip etsin rabbim

Diyorum ki bir üst mesajda bana açlık yapma diyor sonra altta açlık yapicam yazıyor
Kafam yerinde değil birkaç kez okudum mesajı
Döndün mu buralara
Yok canım ama merak ediyorum sizlere
Aralıklı oruç canım ama kendime uyarıyorum sadece saatleri uyduracam öğütleri daha ayarlamadim
Neden üzüldün okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…